Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Aktualności
icon
Budownictwo

Archiwum aktualności

Ilość znalezionych pozycji: 268 (Stron: 27, Wyświetlanych: 10)

1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] »»
 • Autodesk InfraWorks 360 June 2015 Release

  Autodesk InfraWorks 360 June 2015 Release - 8 czerwca 2015 r. pojawiło się nowe wydanie Autodesk Infraworks 360. Wszyscy klienci Infraworks 360 otrzymają powiadomienie wyświetlanie w aplikacji.
 • Plant Design Suite 2016 - zmiany w pakiecie

  W nowej wersji Pakietu Autodesk Plant Design Suite 2016 producent wprowadził kilka zmian dotyczących zawartych w nim aplikacji. Dzięki temu użytkownicy mogą skorzystać z nowych funkcjonalności
 • Chmura punktów w architekturze - warsztaty

  Weź udział w kolejnej edycji warsztatów projektowych - Chmura punktów w architekturze! 14 maja 2015 Piekary Śląskie. Wyjdź na przeciw innowacyjnej technologii. Sprawdź szczegóły!
 • UWAGA SUBSKRYBENCI! - Dodatki do Civil 3D

  W centrum subskrypcyjnym dostępne są dwa dodatki do Autocad Civil 3D. Są to zestawy narzędzi pozwalających rozszerzyć funkcje programu o dodatkowe możliwości. 
 • Bezpłatne warsztaty Revit MEP - weź udział

  Zapraszamy do udziału w specjalnym wydaniu BIM | Akademii Efektywnego Projektowania poświęconemu tylko i wyłącznie projektowanie instalacji w Autodesk Revit MEP. 13 kwietnia, GPNT - sprawdź szczegóły!
 • Analiza FDS

  Na Austodesk LABS pojawił się nowy program do symulacji pożaru. Project Scorch, pomoże przeanalizować rozchodzenie się dymu i działanie tryskaczy. Zobacz jak to działa!
 • VII Konferencja Optymalizacja i Efektywność Wytwarzania

  PROCAD SA na VII Konferencji Naukowo-Technicznej - 14-15 kwietnia 2015 Rzeszów. Optymalizacja i Efektywność Wytwarzania. Bezpieczny Produkt Farmaceutyczny. Sprawdź szczegóły.
 • Plant Soulutions - rozwiązania dla przemysłu

  Weź udział w seminarium poświęconym szeroko pojętym zagadnieniom projektowania procesów technologicznych. 17-19 marca - Katowice, Warszawa, Gdańsk. Sprawdź szczegóły!
 • Szkoła Eksploatacji Podziemnej - Kraków

  Już w najbliższy poniedziałek PROCAD SA wspólnie z firmą BSIPG weźmie udział w kolejnej edycji Szkoły Eksploatacji Podziemnej. Konferencja, odbędzie się w Krakowie w hotel Qubus w dniach 23-27 luty 2015.
 • Autodesk University - zobacz sesje Online

  2-4 grudnia 2014 w Las Vegas odbywa się kolejna już impreza Autodesk University. Odkryj możliwości produktów Autodesk podczas sesji Online. Sprawdź!
icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu