PROCAD « O Spółce « Opis działalności
icon
O Spółce
2007-01-30 14:53

Opis działalności

Czym się zajmujemy?

Wdrożeniami systemów CAD zajmujemy się od 1988 roku. Początkowo jako dział, funkcjonującej do dziś, firmy architektonicznej WM Pracowni Projektowania Miasta, a od 1993 roku jako samodzielne przedsiębiorstwo, którego główną misją stanowi dostarczanie projektantom i konstruktorom skutecznych narzędzi wspomagających projektowanie i wytwarzanie.

Dziś jesteśmy jedna z największych spółek informatycznych działających na polskim rynku systemów CAD. Od początku istnienia związani jesteśmy z potentatem wśród producentów systemów wspomagających projektowanie, firmą Autodesk. Początkowo ofertę uzupełniał sprzęt komputerowy oraz Centrum Szkoleniowe. W chwili obecnej to także serwis urządzeń drukujących (głównie ploterów wielkoformatowych), usługi Działu Wsparcia Technicznego, a także coraz mocniejsza oferta oprogramowania naszego autorstwa. W chwili obecnej w portfolio znajduje się ponad 20 aplikacji działających jako biblioteki, nakładki do systemów CAD i samodzielne programy. Dodatkowo nieustannie poszukujemy partnerów, których produkty byłyby komplementarne do oferowanych przez PROCAD tak, aby w pełni zaspokajać potrzeby naszych klientów. Przykładem może być współpraca z australijską spółką CADAPS lub litewską AGA-CAD, których jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami na Polskę.

Podział na branże

Zespół PROCAD tworzy obecnie ponad 80 osób, spośród których większość to profesjonaliści w swoich specjalnościach doskonale znający oferowane rozwiązania branżowe. Taki rozdział kompetencji zapewnia, że w szeregach PROCAD znajdują się specjaliści systemów wspomagania projektowania w dziedzinach: architektury, konstrukcji budowlanych, przemysłu, infrastruktury, inżynierii lądowej, a także systemów GIS i dedykowanego sprzętu komputerowego. Personel PROCAD nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, spełniając najwyższe wymagania odpowiednich akredytacji i autoryzacji dostawców sprzętu i oprogramowania. Potencjał PROCAD to wartość wyjątkowa na polskim rynku rozwiązań CAD/CAM/ CAE. Jesteśmy sprawną, dobrze zarządzaną organizacją, posiadającą solidne zaplecze finansowe i 6 oddziałów w Polsce.
 

Autodesk Systems Center of the Year

W ciągu wieloletniej współpracy z Autodesk PROCAD otrzymywał wiele wyjątkowych statusów i wyróżnień, między innymi, w roku 1995 Autodesk System Center, czy ostatnio, jako jedyna firma w Polsce, Autodesk Premier Solution Provider. W kolejnych latach zdobywaliśmy także wiele nagród w corocznych rankingach, z których jedna stała się już tradycją: “Największa sprzedaż produktów Autodesk w Polsce”.

Jednak największym i spektakularnym wyróżnieniem była przyznana na corocznej ogólnoświatowej konferencji Autodesk w roku 2000 nagroda Autodesk Systems Center of the Year 1999/2000 (dla regionu
Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki!). Było to również ogromne wyróżnienie dla Autodesk Polska, którego partner został dostrzeżony na tak szerokim forum.
 

HP Preferred Partner GOLD

Drugim, najważniejszym partnerem PROCAD jest jeden z największych światowych dostawców sprzętu komputerowego - HP. Nasza uwaga koncentruje się przede wszystkim na tych produktach HP, które niezbędne są do funkcjonowania pracowni projektowej.
Takie podejście zaowocowało największą w kraju sprzedażą urządzeń wielkoformatowych,a także bardzo dobrymi wynikami w sprzedaży profesjonalnych stacji roboczych. Konsekwencją tych wyników jest status Preferowanego Partnera HP jaki nieprzerwanie posiadamy od wielu lat.

Po raz pierwszy HP postanowiło z całej grupy partnerów o statusie HP Preferred Partner wyróżnić kilku najlepszych. Wytypowane firmy otrzymały nowy, wyższy status partnerstwa na kolejny 2009 rok. Od dnia 01.11.2008 PROCAD należy do tego grona i posługuje się tytułem HP Preferred Partner GOLD.

Giełda

Od stycznia 2007 roku jesteśmy firmą notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Pozyskane środki wykorzystujemy na dalszy rozwój i stałe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług. Jest to również dla naszych klientów gwarancja współpracy ze stabilnym i przewidywalnym partnerem, jakim jest spółka publiczna, prowadzącym swój biznes przy zachowaniu najwyższych standardów organizacyjnych i etycznych. Zapraszamy do odwiedzania sekcji „Inwestorzy” na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje giełdowe publikowane przez PROCAD SA.
 

Blisko klienta

Tworząc kolejne oddziały w Polsce mieliśmy na uwadze przede wszystkim zapewnienie możliwości sprawniejszego i szybszego docierania do Klientów z terenu kraju. Chcemy by bliżej Państwa codziennej działalności, lepiej rozpoznawać i zaspokajać Wasze potrzeby. Obecnie działamy w sześciu miastach: Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Radomiu, Warszawie, Wrocławiu.

Program lojalnościowy PROCENT


PROCENT to program skierowany do wszystkich Klientów PROCAD. Każdy zakup premiowany jest punktami proCENT przypisanymi do indywidualnej karty. Posiadacze kart zgromadzone punkty mogą wymienić na nagrody w specjalnie stworzonym na potrzeby programu sklepie - www.procad.pl/procent. Dodatkowym atutem posiadania karty jest możliwość skorzystania z akcji promocyjnych dedykowanych wyłącznie ich posiadaczom. W roku 2008 wydaliśmy blisko 800 prezentów!

 

Mobilna wersja serwisu