Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Animacja i Wizualizacja
Animacja i Wizualizacja
Animacja i Wizualizacja Tworzenie niesamowitych treści rozrywkowych

Rozwiązania Autodesk Media & Entertainment pozwalają filmowcom, twórcom gier i programów telewizyjnych na podejmowanie złożonych wyzwań produkcyjnych. Od potężnych procesów roboczych obejmujących obsługę narzędzi kreatywnych i produkcyjnych do otwartych procesów roboczych i norm branżowych — rozwiązania Autodesk Media & Entertainment zwiększają wydajność, aby użytkownik mógł skupić się na tworzeniu innowacyjnych projektów, efektywnie planować harmonogramy i nie przekraczać założonych budżetów.

Skontaktuj się z nami dziś i zapoznaj się z rozwiązaniami Autodesk Media & Entertainment, Chaosgroup, Evermotion, Laubwerk, które wspomagają tworzenie wspaniałych gier, animacji, filmów, reklam,  programów telewizyjnych oraz wizualizacji.

Na dowód prezentujemy nasz Showreel PROCAD 2015, który stworzony został przy wykorzystaniu materiałów filmowych, animacji oraz modeli 3D udostępnionych przez naszych klientów: 4e, ALIEN FX, Dash Dot Creations, Fat Ow, HONETi, i3D, Orka, PIXEL MUST DIE, Render Cube, Televisor, The Chimney.

PROCAD Showreel 2015
Prezentacja Video

 

Mobilna wersja serwisu