Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Serwis HP « Produkty « Serwis ploterów i drukarek
Serwis HP
Serwis HP

Serwis ploterów i drukarek

Drukarki wielkoformatowe często pracują bardzo intensywnie w bardzo krótkim okresie czasu. Wtedy właśnie oczekuje się od nich bezawaryjnej, często wielogodzinnej, ciągłej pracy. Aby to zapewnić należy regularnie przeprowadzać konserwacje tych urządzeń w okresach zależnych od intensywności eksploatacji, a także używać właściwych, wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych. 

W razie jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

 

600-919-013 lub 694-057-679

 

 • Nie konserwowany ploter po nieprawidłowym transporcie

  Tak wygląda ploter, który nie był poddawany okresowym konserwacjom, a był przez klienta nieprawidłowo transportowany podczas przeprowadzki.

 • Naprawa urządzeń wielkoformatowych

  Drukarki wielkoformatowe HP DesignJet często pracują bardzo intensywnie w bardzo krótkim okresie czasu. Wtedy właśnie oczekuje się od nich bezawaryjnej, często wielogodzinnej ciągłej pracy. Aby to zapewnić należy po okresie gwarancyjnym przeprowadzać konserwacje tych urządzeń w okresach od roku do 2 lat w zależności od intensywności eksploatacji.

 • Naprawa urządzeń laserowych

  Drukarki HP serii LaserJet cechują się długą i bezawaryją pracą przy znakomitej jakości wydruków. Jednak warunkiem ich satysfakcjonującej eksploatacji jest wykonywanie okresowych konserwacji.

 • Naprawa urządzeń atramentowych

  Za niezbyt wygórowaną cenę oferujemy o wiele szerszy niż u konkurencji zakres czynności serwisowych, mający na celu dalszą, długą i efektywną eksploatację drukarki.

Mobilna wersja serwisu