PROCAD « Inwestorzy « Dla Inwestorów
icon
Inwestorzy
2015-04-02 14:23

Dla Inwestorów

PROCAD SA zadebiutował (PRD) 15 stycznia 2007 roku jako 287 spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych SA.

Spółka jest jednym z czołowych dostawców na rynku profesjonalnego oprogramowania komputerowego wspomagającego procesy projektowania (CAD). Rozwiązania oferowane przez PROCAD SA wykorzystywane są m.in. przez pracownie architektoniczne, inżynieryjne i mechaniczno-technologiczne. Oferta obejmuje również systemy operacyjne, oprogramowanie graficzne, biurowe oraz narzędziowe, a także specjalistyczny sprzęt komputerowy, stanowiący platformę dla oprogramowania CAD. Wdrażane przez spółkę systemy w głównej mierze oparte są na technologii światowego lidera, notowanej na amerykańskim NASDAQ spółki Autodesk Inc.

Sekcja Dla Inwestorów została stworzona, by w jak najlepszym stopniu informować Państwa o dokonaniach i planach PROCAD SA. Dlatego stworzyliśmy szeroką bazę informacyjną, zawierającą m.in. raporty bieżące i okresowe, pełną treść prospektu emisyjnego, statystyki notowań giełdowych, kalendarium. Zapraszamy do zapoznania się z treścią serwisu.

Tych z Państwa, którzy na bieżąco chcieliby śledzić wydarzenia w PROCAD SA zapraszamy do zaprenumerowania Biuletynu Inwestora.

Akcje PROCAD (PRD) przynależą do indeksów:  -  - 

 

Zwyczajne Walne Zgromadzenie PROCAD SA
odbyło się w siedzibie Spółki, 29 kwietnia 2015 r.

Treść uchwał przyjętych przez Walne Zgromadzenie: uchwały
 

--------------------------------------------------------------------------------

Zapis ze spotkania internetowego on-line z Zarządem PROCAD SA, które odbyło się we wtorek, 16 listopada 2010 r. w godzinach 14:00-15:00, można przeczytać w sekcji FAQ

--------------------------------------------------------------------------------

PROCAD SA nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie zamieszczonych informacji. Mają one wyłącznie charakter promocyjny i nie stanowią propozycji nabycia akcji w ramach oferty publicznej lub rekomendacji mogącej być podstawą do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

 

Notowania

Cena: 1,69 zł Zmiana: +0,09 zł ( +5,62% )
Z dnia 2021-08-13 15:00 Kurs odniesienia: 1,60 zł
Cena otwarcia: 1,69 zł
Cena maksymalna: 1,69 zł
Cena minimalna: 1,69 zł
Wolumen: 1 471
Obrót: 4,97 tys. zł

tydzień | miesiąc | 3 miesiące | 6 miesięcy | rok | 2 lata | 3 lata

Mobilna wersja serwisu