Autodesk Platinum Partner
Animacja i Wizualizacja
Animacja i Wizualizacja

Produkty

 • Autodesk:

  Autodesk Entertainment Creation Suite 2016

  Autodesk 3ds Max Entertainment Creation Suite zapewnia wsparcie procesu twórczego i zwiększenie wydajności za niższą cenę. Zakup pakietu pozwala oszczędzić do 35 procent* w porównaniu do zakupu 3 produktów oddzielnie.

  Autodesk 3ds max / Maya with Softimage

  Pakiet Autodesk 3ds max lub Maya with Softimage 2015 jest oferowany szczególnie klientom posiadającym oprogramowanie Softimage gdyż zapewnia możliwość płynniejszego przejścia z aplikacji Softimage - która nie będzie już rozwijana - do aplikacji 3dsmax lub Maya.

  Autodesk 3ds Max 2016

  Zapoznaj się z funkcjami najnowszej wersji sztandarowego programu do wizualizacji i animacji, porównaj nowości z poprzednimi wersjami, kup nową wersję.

  Autodesk Maya 2016

  Oprogramowanie Maya jest kompleksowym rozwiązaniem do animacji 3D, oferującym szeroki zestaw funkcji dla twórców animacji, modelowania, symulacji, renderingu i compositingu. Zapewnia najwyższej jakości zestawy narzędzi do tworzenia postaci oraz efektów zwiększających wydajność w zakresie modelowania, teksturowania i tworzenia shaderów.

  Autodesk Maya LT 2016

   Wdrożenie aplikacji Maya, będzie teraz tańsze dzięki tańszej wersji programu. Maya LT umożliwia rozpoczęcie pracy z narzędziami i funkcjami Maya bez wydatkowania kwoty na pełną wersję na początku wdrożenia.

  Autodesk Mudbox 2016

  Oprogramowanie Autodesk® Mudbox® 2014 dedykowane do cyfrowego rzeźbienia i malowania, dostarcza twórcom automatycznych i ręcznych funkcji do przygotowania gotowych do animowania, produkcyjnej jakości siatek na bazie danych powstałych w wyniku skanowania, importowania i rzeźbienia a także modeli powstałych ze zdjęć na bazie np. usługi RECAP 360 . Aplikacja posiada rozbudowany intuicyjny wieIo-dotykowy system pracy współpracujący z urządzeniami dotykowymi i tabletami.

  Autodesk MotionBuilder 2016

  Oprogramowanie Autodesk ® MotionBuilder 2015 dostarcza nowych narzędzi dla artystów, projektantów, reżyserów, i filmowców, które umożliwiają studiom filmowym bardziej efektywnie manipulować i poddawać obróbce zapisane informacje o ruchu i pozostałe informacje dotyczące animacji postaci.

  Autodesk Smoke 2016

  Autodesk Smoke 2016 to najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania do edycji wideo i wykończenia, które obecnie obejmuje śledzenie 3D, Re-Zaprojektowane FX Timeline i szybsze działanie. 

  mental ray Standalone

  Aplikacja mental ray Standalone jest narzędziem renderingu sieciowego, wybieranym przez firmy zajmujące się tworzeniem efektów wizualnych i postprodukcją.

  Autodesk Showcase 2016

  Autodesk Showcase pozwala na świadome podejmowanie decyzji na podstawie cyfrowych prototypów poprzez uproszczone tworzenie dokładnych i wysoce realistycznych obrazów. 

  Autodesk SketchBook Pro for Enterprise 2016

  Doskonałe narzędzie dla artystów grafiki komputerowej umożliwiające - dzięki współpracy z tabletami - intucyjną pracę niemal jak na tradycyjnym papierze. 

  Autodesk T-Splines Plug-in for Rhino 4

  Autodesk T- Splines Plug-in dla Rhino pomaga tworzyć gładkie, wysokiej jakości modele CAD do projektowania i inżynierii przemysłowej

  Autodesk Character Generator

  Autodesk Character Generator pozwala na tworzenie i rigowanie indywidualnych postaci 3D gotowych do animacji. Łatwy w użyciu, dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia kontrolowanie animacji ciała, twarzy, ubrań i włosów.

  Autodesk ReCap 360

  Autodesk ReCap 360 czyli Reality capture and 3D scanning software. Oprogramowanie ReCap 360 czyli przechwytywanie i integracja danych rzeczywistych bezpośrednio do procesu projektowania.

  Autodesk Mockup 360 Pro

   Rozwiązanie Autodesk Mockup zapewnia funkcje cyfrowej makiety dla projektów 3D.

 • Biblioteki:

  Biblioteki zieleni Laubwerk

  Firma PROCAD SA została oficjalnym resselerem bibliotek zieleni dla oprogramowania Autodesk 3ds MAX oraz MAXON C4D wspierających renderery Skanline, Mentalray oraz VRAY i dysponujących niespotykanymi w przypadku innych bibliotek funkcjami.  

  Archmodels cz.1

  Czy kiedykolwiek po ukończeniu projektu miałeś problem z wykonaniem fantastycznej wizualizacji? Czy efekt który udało Ci się ośiągnąć nie był dla Ciebie zadowalający?
  Rozwiązaniem twoich problemów mogą stanowić biblioteki modeli architektonicznych z serii Archmodels.
  Na każdej z płyt znajduje się ponad 100 wysokiej jakości modeli które są gotowe do użycia w scenie.

  Archmodels cz.2

  Czy kiedykolwiek po ukończeniu projektu miałeś problem z wykonaniem fantastycznej wizualizacji? Czy efekt który udało Ci się ośiągnąć nie był dla Ciebie zadowalający?
  Rozwiązaniem twoich problemów mogą stanowić biblioteki modeli architektonicznych z serii Archmodels.
  Na każdej z płyt znajduje się ponad 100 wysokiej jakości modeli które są gotowe do użycia w scenie.

  Archinteriors

  Czy kiedykolwiek miałeś problem z wykonaniem fantastycznej wizualizacji? Czy efekt który udało Ci się osiągnąć nie był dla Ciebie zadowalający? Miałeś problemy z ustawieniami odpowiednich opcji dla świateł czy renderera?
  Biblioteki z serii Archinteriors firmy Evermotion to zestaw wysokiej jakości wnętrz. Na każdej płycie znajduje się zestaw 10 gotowych do użycia scen wnętrz z odpowiednio dobranymi ustawieniami świateł oraz opcjami renderera, w celu uzyskania najlepszego efektu końcowego. Wszystkie sceny są przygotowane pod plugin V-RAY, który jest dostępny w naszej firmie.

  Archexteriors

  Czy kiedykolwiek miałeś problem z wykonaniem fantastycznej wizualizacji zewnętrznej budynku? Czy efekt który udało Ci się osiągnąć nie był dla Ciebie zadowalający? Miałeś problemy z ustawieniami odpowiednich opcji dla świateł czy ustawień renderera?
  Biblioteki z serii Archexteriors firmy Evermotion to zestaw wysokiej jakości scen. Na każdej płycie znajduje się zestaw 10 gotowych do użycia scen przedstawiających budynki z zewnątrz z odpowiednio dobranymi ustawieniami świateł oraz opcjami renderera, w celu uzyskania najlepszego efektu końcowego. Wszystkie sceny są przygotowane pod plugin V-RAY, który jest dostępny w naszej firmie.

  Archshaders

  Każda biblioteka z serii Archshaders firmy Evermotion to zestaw ponad 1000 shaderów oraz ponad 500 tekstur. Jeżeli w swojej scenie potrzebujesz materiałów cegieł, drewnianej podłogi, trawy czy szkła z pomocą przyjdą biblioteki ArchShaders. Wystarczy jedynie wybrać potrzebny materiał z listy i użyć go w scenie.
 • Chaos Group:

  V-Ray 3.2 for 3ds Max

  Sprawdź nowości jakie Chaos Group udostępniło w najnowszej wersji V-ray 3.2 for 3ds max.

  V-Ray 3.0 for Maya

  Doskonały i jeden z najszybszych i najpopularniejszych silników renderujących dla programu Maya w rewolucyjnej wersji 3.0 

  V-Ray 3.0 for Softimage

  Flagowy produkt firmy Chaosgroup V-RAY. Wersja dla programu Softimage.

  V-Ray 2.0 for SketchUp

  SketchUp jest prostym oprogramowaniem do modelowania 3D. Dzięki V-Ray for SketchUp, użytkownicy otrzymują jedno z najpotężniejszych narzędzi do renderingu, oferujące najwyższą jakość i realizm renderingu.

  V-Ray 2.0 for Rhino

  Plugin V-Ray rozwijany przez firmę Chaos Group jest szybkim i prostym dodatkiem, do popularnego oprogramowania Rhinoceros służącego do modelowanie metodą NURBS.

  Pdplayer

  Pdplayer stanowi uzupełnienie oferty firmy ChaosGroup pozwalając na przeglądanie wyników pracy zapisanej w najważniejszych formatach wraz z natywnym formatem zapisu V-Ray.

  Phoenix FD 2.0 for Maya

   Phoenix FD for Maya to oprogramowanie, które doskonale łączy w sobie symulacje cząsteczek z wyjątkowymi możliwościami renderingu.

  Phoenix FD 2.2 for 3ds max

   Phoenix FD for 3ds max to oprogramowanie, które doskonale łączy w sobie symulacje cząsteczek z wyjątkowymi możliwościami renderingu.

 • LAUBlab:

  V-Ray for Cinema 4D

  V-RAYforC4D umożliwia wykorzystanie aplikacji V-Ray bezpośrednio w programie Cindema 4D wykorzystując typowy dla tego programu system pracy. 

Mobilna wersja serwisu