Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Serwis HP « Produkty
Serwis HP
Serwis HP

Produkty

 • Materiały eksploatacyjne:

  W ramach kompleksowej obsługi pracowni projektowych zapewniamy stałą dostawę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych HP (tusze, głowice, tonery) do wszystkich urządzeń drukujących w bardzo dobrych cenach. Oferujemy pełną gamę papierów, kalek i materiałów specjalistycznych marki HP.

  Do wydruków masowych proponujemy papier PROCAD dostępny w rolach o szerokości od 294 mm do 1067 mm i długości nawet 175 m.b. w niezwykle atrakcyjnych cenach

  W razie potrzeby służymy radą i profesjonalnym serwisem urządzeń drukujących.

 • Serwis ploterów i drukarek:

  Drukarki wielkoformatowe często pracują bardzo intensywnie w bardzo krótkim okresie czasu. Wtedy właśnie oczekuje się od nich bezawaryjnej, często wielogodzinnej, ciągłej pracy. Aby to zapewnić należy regularnie przeprowadzać konserwacje tych urządzeń w okresach zależnych od intensywności eksploatacji, a także używać właściwych, wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych. 

  W razie jakichkolwiek problemów technicznych prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

   

  600-919-013 lub 694-057-679

   

  Nie konserwowany ploter po nieprawidłowym transporcie

  Tak wygląda ploter, który nie był poddawany okresowym konserwacjom, a był przez klienta nieprawidłowo transportowany podczas przeprowadzki.

  Naprawa urządzeń wielkoformatowych

  Drukarki wielkoformatowe HP DesignJet często pracują bardzo intensywnie w bardzo krótkim okresie czasu. Wtedy właśnie oczekuje się od nich bezawaryjnej, często wielogodzinnej ciągłej pracy. Aby to zapewnić należy po okresie gwarancyjnym przeprowadzać konserwacje tych urządzeń w okresach od roku do 2 lat w zależności od intensywności eksploatacji.

  Naprawa urządzeń laserowych

  Drukarki HP serii LaserJet cechują się długą i bezawaryją pracą przy znakomitej jakości wydruków. Jednak warunkiem ich satysfakcjonującej eksploatacji jest wykonywanie okresowych konserwacji.

  Naprawa urządzeń atramentowych

  Za niezbyt wygórowaną cenę oferujemy o wiele szerszy niż u konkurencji zakres czynności serwisowych, mający na celu dalszą, długą i efektywną eksploatację drukarki.

Mobilna wersja serwisu