Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Szkolenia « Oferta egzaminów
Szkolenia
Szkolenia

Oferta egzaminów

 • Wersja 2015:

  Egzaminy certyfikacyjne oprogramowania firmy Autodesk wersji 2015 

  Revit Architecture 2015

   Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu Revit Architecture wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku polskim lub angielskim.

  AutoCAD 2015

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu AutoCAD wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku polskim lub angielskim.

  Autodesk Inventor 2015

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu Autodesk Inventor wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku polskim lub angielskim. 

  Autodesk 3ds Max 2015

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu Autodesk 3ds Max wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku polskim lub angielskim.

   

 • Wersja 2014:

  Egzaminy certyfikacyjne oprogramowania firmy Autodesk wersji 2014.

  AutoCAD 2014

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu AutoCAD wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku polskim.

  Revit Architecture 2014

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu Revit Architecture wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku angielskim.

 • Wersja 2013:

  Egzaminy certyfikacyjne oprogramowania firmy Autodesk w wersji 2013.
   

  AutoCAD 2013

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu AutoCAD wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku polskim.

  Autodesk Inventor 2013

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu Autodesk Inventor wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku angielskim.

   

  Revit Architecture 2013

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu Revit Architecture wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku angielskim.

   

  Autodesk 3ds Max 2013

  Zapraszamy na egzaminy certyfikacyjne z programu Autodesk 3ds Max wyłącznie na poziomie zaawansowanym. Egzamin odbywa się w języku angielskim.

   

Mobilna wersja serwisu