Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Hardware « Produkty « Drukarki 3D
Hardware
Hardware

Drukarki 3D

Urządzenia 3d TierTime to rozwiązania pozwalające na szybkie stworzenie fizycznego modelu warstwowo na podstawie projektu 3D z wytrzymałego materiału termoplastycznego ABS. Materiał charakteryzuje się dużą udarnością, wysoka twardością oraz odpornością na zarysowania powierzchni.

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire S200

  Drukarka Inspire S200 jest najmniejszą i najtańszą drukarką w naszej ofercie. Niewielkie gabaryty czynią z niej drukarkę, której niedaleko już do drukarki biurkowej. Brak hałasu, zapachu oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealna do pracy w biurze lub nawet domu.

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire S250

  Jest to drukarka biurowa o większym niż Inspire S200 stole roboczym. Pozwala to na jednorazowe tworzenie obiektów o wymiarach do 150mm x 200mm x 250mm.

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire D255

  Drukarka Inspire D255 łączy w sobie funkcjonalność drukarki biurowej oraz możliwości przemysłowych systemów drukujących. Stół roboczy o wymiarach 255mm x 255mm x 310mm pozwala na wykonanie dużych modeli w całości, bez konieczności ich dzielenia.

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire D290

  Drukarka Inspire D290 to flagowy produkt z serii TierTime posiada największe pole druku o wymiarach 255x290x320mm. Urządzenie umożliwia drukowanie modeli z warstwą 0,1mm , co w istotny sposób wpływa na jakość ich powierzchni bez odkształceń i skurczy.

 • Materiały eksploatacyjne do drukarek 3D:

  Tworzywo ABS S301

  ABS S301 - materiał używany do podpierania modelu w procesie drukowania. Jego właściwości pozwalają łatwo oderwać go od materiałów budulcowych, co ogranicza obróbkę modelu po drukowaniu do minimum.

  Tworzywo ABS B203

  ABS B203 - materiał używany do budowy obiektów 3D we wszystkich urządzeniach firmy TierTime. Jego parametry zostały tak dobrane, aby zapewniać jak największą wytrzymałość drukowanego obiektu. Materiał dostępny w kolorze szarym.

  Tworzywo ABS B601

  ABS B601- materiał używany do budowy obiektów 3D we wszystkich urządzeniach firmy TierTime. Jego parametry zostały tak dobrane, aby zapewniać jak największą wytrzymałość drukowanego obiektu. Materiał dostępny w kolorze białym.

icon
produkty

» Plotery drukujące HP DesignJet

» Stacje robocze HP

» Komputery HP

» Monitory

» Drukarki

» Drukarki 3D

» Notebooki

» Drukarki 3D UP!

» Kontrolery 3D

» Serwery

» Skanery 3D

» Składarka dokumentów

» WACOM - tablety graficzne

» Skanery wielkoformatowe

Mobilna wersja serwisu