Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Hardware « Produkty
Hardware
Hardware

Produkty

Oprócz szerokiego zakresu oprogramowania oferujemy także sprzęt komputerowy. W ofercie mamy pełną gamę sprzętu komputerowego firmy Hewlett Packard, oraz m.in. monitory Iiyama i Samsung. Proponujemy także szeroki wybór peryferiów komputerowych.

 • Plotery drukujące HP DesignJet:

  Nasza oferta zawiera wielkoformatowe urządzenia drukujące firmy Hewlett Packard - plotery oraz urządzenia wielofunkcyjne (ploter + skaner) dla małych i dużych firm projektowych oraz poligraficznych.

  HP Designjet T120 (610mm)

  Ekonomiczna, łatwa w użyciu drukarka z wyświetlaczem LCD oraz z funkcją łączności sieciowej WiFi.

  Wbudowany podajnik na nośniki w formacie od A4 do +/A3 oraz wygodna rolka ładowania od przodu pozwalają na wydruk o szerokości od 210 mm (8,5 cala) do 610 mm (24 cale).

  HP Designjet T520 (610mm) / (914mm)

  Szybka, profesjonalna, łatwa w użyciu drukarka z funkcją łączności sieciowej i obsługą formatów 610 i 914 mm (24 i 36 cali).

  Wydruki w rozdzielczości do 2400 dpi. Wydruk D/A1 w 35 sekund dzięki 1 GB pamięci RAM i technologii HP-GL/2.

  HP Designjet T795 (1118 mm)

  Nowość! Ploter HP Designjet T795 44", następca popularnego modelu HP Designjet T790. Ploter przeznaczony dla małych i średnich grup roboczych, głównie z sektora GIS i AEC.

  Drukuje szybko, wysokiej jakości rysunki. Pierwsza strona A1 już w ciągu 28 sekund, 103 strony A1 w ciągu godziny.

  HP Designjet T920 ePrinter 914 mm

  Drukarka ładowana od przodu z odbiornikiem z tacą układającą - pomaga organizować i chronić wydruki oraz zapewnia profesjonalne rezultaty.

  HP Designjet T1500 ePrinter 914 mm

  Dwu-rolkowa drukarka wielkoformatowa, z ładowaniem z przodu i odbiornikiem, z tacą układającą do organizowania wydruków. Niezawodne i wydajne przetwarzanie wydruków. Dostęp i drukowanie projektów spoza biura przy użyciu aplikacji HP Designjet ePrint & Share.

  HP Designjet T2500 eMFP

  Nowa generacja popularnego plotera HP Designjet T2300 eMFP.

  Idealne rozwiązanie dla dużych, zaawansowanych biur projektowych, wymagających wydajnego tworzenia: drukowania, skanowania i kopiowania rysunków najwyższej jakości oraz łatwiejszej obsługi i zaawansowanych funkcji współpracy.

  HP Designjet T3500 eMFP (914 mm)

  Ploter HP Designjet T3500 eMFP najszybsze kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A0 na rynku o najwyższej wydajności i ekonomicznej pracy bez nadzoru. To ploter, którego potrzebujesz, aby jeszcze szybciej drukować, skanować i kopiować dokumenty.

  Ploter HP Designjet T7200 Production

  Sprawdzona drukarka produkcyjna do druku w kolorze i w czerni wyróżniająca się niskim kosztem eksploatacji.

  HP DesignJet Z2100

  Ploter do zastosowań graficznych, 8 kolorów tuszy, druk fotograficzny.

  HP Designjet Z5400 PS(1118mm)

  Pierwsza dwu-rolkowa e-drukarka graficzna zapewniająca długotrwałe wydruki. Idealna do punktów kopiowania, systemów informacji geograficznej, przedsiębiorstw, sektora publicznego.

  HP Designjet Z6600 1524mm (60")

  Najszybsza drukarka produkcyjna do zastosowań graficznych 1524 mm (60") o wysokiej wydajności pracy.

  HP Designjet Z6800 Photo1524mm (60")

  Zaawansowana drukarka produkcyjna, druk foto do zastosowań graficznych 1524 mm (60"), wydruki w wyjątkowych kolorach..

 • Stacje robocze HP:

  Stacja robocza to wysokiej klasy komputer o wyższej wydajności niż komputer osobisty, szczególnie ze względu na możliwość przetwarzania grafiki komputerowej, moc obliczeniową i wielowątkowość.

  HP Z1 G2

  Stacja robocza HP Z1 generacji drugiej to eleganckie i innowacyjne rozwiązanie All-In-One z dużym, 27" wyświetlaczem z opcjonalną 10-pounktową technologią dotykową. Ponadto można modyfikować i zmieniać większości podzespołów stacji.

  HP Z230

  HP Z230 stworzono z myślą o intensywnej pracy - posiada procesor nowej generacji i zaawansowane technologie graficzne. Model stacji dostępny jest w dwóch obudowach: Miniwieży (TWR) oraz Small Form Factor (SFF).

  HP Z440

  Teraz jeszcze więcej mocy z najnowszymi stacjami roboczymi HP Z440. Nowa obudowa ze zintegrowaną rączką do przenoszenia, wydajność do 8 oddzielnych rdzeni procesorów oraz do 128 GB pamięci RAM.

  HP Z640

  Nowa definicja wszechstronności i elastyczności. Zwiększ swoje możliwości ze stacją roboczą HP Z640 zapewniającą wysoką wydajność do 36 rdzeni w konfiguracji z dwoma procesorami Intel, bardzo cichą pracą i bez narzędziowym dostępem do wnętrza kompaktowej obudowy.

  HP Z840

  Stacja robocza HP Z840 stworzona do zaawansowanych zastosowań obliczeniowych i wizualizacji, zapewnia niewiarygodną wydajność w obudowie umożliwiającej wszechstronną rozbudowę, obsługa w przyszłości do 2TB pamięci RAM.
   

  Mobilne stacje robocze HP

  HP zapewnia najlepsze połączenie wysokiej wydajności przetwarzania oraz specjalistycznych, certyfikowanych rozwiązań graficznych, a także solidną obudowę przystosowaną do wymagań biznesowych.

  Karty graficzne HP Quadro

  Karty graficzne HP Quadro to profesjonalne, wielomonitorowe karty do pracy w zaawansowanych aplikacjach 2D i 3D, stosowane w Stacjach Roboczych HP.

 • Komputery HP

  Firma Hewlett Packard oferuje szeroką gamę rozwiązań komputerowych dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Zostały one zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach, gdzie podstawą pracy są rozszerzone możliwości graficzne i jak największa wydajność komputerów.
 • Monitory

  Posiadamy w ciągłej sprzedaży monitory firm HP oraz Iiyama, zarówno te najtańsze do biura, jak i profesjonalne dla firm projektowych.

 • Drukarki

  Oferujemy drukarki atramentowe, laserowe i wielofunkcyjne od tych najtańszych, podstawowych aż po wysoko wydajne urządzenia , rozbudowane w dodatkowe podajniki i serwery sieciowe. 

 • Notebooki

  Notebooki HP to sprzęt stworzony z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb klientów z sektora małych i średnich oraz dużych firm. Notebooki te są sprawdzonym i niezawodnym rozwiązaniem.

 • Drukarki 3D:

  Urządzenia 3d TierTime to rozwiązania pozwalające na szybkie stworzenie fizycznego modelu warstwowo na podstawie projektu 3D z wytrzymałego materiału termoplastycznego ABS. Materiał charakteryzuje się dużą udarnością, wysoka twardością oraz odpornością na zarysowania powierzchni.

  Drukarka 3D TIERTIME Inspire S200

  Drukarka Inspire S200 jest najmniejszą i najtańszą drukarką w naszej ofercie. Niewielkie gabaryty czynią z niej drukarkę, której niedaleko już do drukarki biurkowej. Brak hałasu, zapachu oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealna do pracy w biurze lub nawet domu.

  Drukarka 3D TIERTIME Inspire S250

  Jest to drukarka biurowa o większym niż Inspire S200 stole roboczym. Pozwala to na jednorazowe tworzenie obiektów o wymiarach do 150mm x 200mm x 250mm.

  Drukarka 3D TIERTIME Inspire D255

  Drukarka Inspire D255 łączy w sobie funkcjonalność drukarki biurowej oraz możliwości przemysłowych systemów drukujących. Stół roboczy o wymiarach 255mm x 255mm x 310mm pozwala na wykonanie dużych modeli w całości, bez konieczności ich dzielenia.

  Drukarka 3D TIERTIME Inspire D290

  Drukarka Inspire D290 to flagowy produkt z serii TierTime posiada największe pole druku o wymiarach 255x290x320mm. Urządzenie umożliwia drukowanie modeli z warstwą 0,1mm , co w istotny sposób wpływa na jakość ich powierzchni bez odkształceń i skurczy.

  Materiały eksploatacyjne do drukarek 3D

 • Drukarki 3D UP!:

  Miło nam poinformować że do dotychczasowej oferty urządzeń przestrzennych dołączyły również modele o niewielkich wymiarach idealne do pracy, zabawy czy dla nauki. Urządzenia za względu na atrakcyjna cenę są dostępne dla wszystkich, którzy pragną prototypować. W pełni złożone drukarki są gotowe do rozpoczęcia pracy od razu po rozpakowaniu.

  Drukarka 3D UP MINI

  To w pełni funkcjonalne urządzenie przeznaczone do wydruku niewielkich modeli o maksymalnych wymiarach 12x12x12 cm. Up! Mini tworzy modele przy użyciu 0,2mm warstwy roztopionego ABS. Jest to idealna drukarka przestrzenna do użytku domowego.

  Drukarka 3D UP! PLUS II

  Posiada obszar roboczy o wymiarach 14x14x13,5 cm. Dzięki otwartej konstrukcji możliwe jest śledzenie całego procesu drukowania. Podgrzewany stolik stabilizuje temperaturę w czasie gdy jest to niezbędne dla prawidłowego drukowania. Warstwa 0,15 mm to lepsza jakość powierzchni i mocniejszy model.

   

  DLACZEGO UP! ?

  Drukarka Up! Plus2 może pochwalić się, iż jako pierwsza na rynku wprowadziła funkcję automatycznej kalibracji stołu oraz wysokości dyszy drukującej. Do drukarki dołączona jest specjalna przystawka, która umożliwia nam prawie bezobsługowo skalibrować drukarkę. Nasz udział ogranicza się jedynie do podłączenia przystawki do drukarki i naciśnięcia kilku przycisków. Możemy bezpowrotnie zapomnieć o kalibracji na „oko” i majstrowaniu przy naciągach pasków. Cały proces kalibracji trwa kilka minut. Pozostaje już tylko wybrać model i drukować !

  Cechą szczególną wydruków uzyskanych na drukarce Up jest ich łatwość w obieraniu z podpór. Podpory wykonane są z tego samego materiału co model właściwy. Różnią się sposobem modelowania przez drukarkę. Podpory tworzą coś w rodzaju ażurowego rusztu, który łatwo się odrywa od modelu właściwego. Można go oderwać bez użycia specjalistycznych narzędzi, używając do tego tylko dłoni. 

  Drukarka Up! Plus2 jest gotowa od razu do użytkowania. Wystarczy wyciągnąć ją z pudełka podłączyć do sieci energetycznej i już prawie drukuje. Oczywiście potrzebujemy również podłączyć nasz komputer, na którym musimy zainstalować banalnie proste oprogramowanie oraz zainicjować automatyczną kalibracje. Po spełnieniu powyższych czynności, które trwają kilka minut można bez przeszkód drukować.

  Wraz z drukarka Up! dostajemy oprogramowanie stworzone specjalnie dla niej. Oprogramowanie ma intuicyjny Interface . Wystarczy kilka minut aby zaznajomić się z najważniejszymi funkcjami, które pozwalają nam na szybkie ustawienie preferencji drukowania oraz umiejscowienie detalu na polu drukującym.
  Modele możemy otwierać za pomocą standardowego zestawu przycisku „open” lub na zasadzie „przesuń - upuść”. Po umieszczeniu modelu w wirtualnej komorze drukującej pozostaje nam tylko ułożyć go w przestrzeni ( mamy do dyspozycji funkcje przesunięcia, obrotu, skalowania ) oraz ustawić preferencje drukowania ( min: grubość warstwy, wypełnienie modelu: od całkowicie wypełnionego po opcje Shell umożliwiającą drukowanie detalu prawie całkowicie pustego w środku, ustawienia opcji podpory ). Jeśli nie mamy ochoty na bawienie się z ustawieniami możemy wydrukować model z ustawieniami automatycznymi i tylko nacisną przycisk „print”.
  Oprogramowanie pozwala nam na:
  - dowolne ułożenie modelu ( względem 3 osi ),
  - dowolne przesuwanie modelu na stole,
  - rotacje modelu,
  - skalowanie modelu,
  - automatyczne optymalne ustawienie modelu na stole,
  - naprawę prostych błędów modelu,
  - obliczeni zużycia materiału oraz orientacyjny czas wydruku,
  - drukowanie w trzech rodzajach jakości : fine, normal, fast,
  - ustawienie grubości warstw od 0,15mm do 0,4mm
  - ustawienie wypełnienia modelu,
  - możliwość drukowania w opcji Shell ( model pusty w środku ),
  - ustawienie opcji podpory – szeroka konfiguracja,
  - pauza przy dowolnej warstwie wydruku,
  - zmiana rodzaju materiału i jego ilości,
  Program cały czas jest udoskonalany. Można go ściągnąć z naszej strony – oczywiście darmowo.

  Drukarki Up! są produkowane w sposób seryjny, tu nie ma mowy o niedoróbkach czy też błędach garażowych, sprzedawane są na całym świecie co potwierdza ich jakość i niezawodność.
  Aby drukarka służyła Ci bezawaryjnie jak najdłużej, należy pamiętać o czyszczeniu stolika po każdym wydruku oraz o czyszczeniu dyszy w acetonie raz na jakiś czas.
  Pamiętaj drukarka to urządzenie a one czasem też się psują, wiec jeśli coś się dzieje z Twoją drukarką zadzwoń do nas – pomożemy.

  Kupując drukarkę Up! możesz liczyć na profesjonalne wsparcie ludzi, którzy zajmują się drukowaniem 3d od kilku lat. Mamy sprawny i szybki serwis oraz co najważniejsze doświadczenie. 
  Zatem jeśli masz problemy z wydrukiem lub z samą drukarka nie krępuj się - zadzwoń do nas.

   

  Materiały eksploatacyjne do drukarek 3D UP!


   

 • Kontrolery 3D:

  Kontrolery ruchu 3D.

  Kontroler ruchu3D Space Pilot PRO

  Aby spełnić rygorystyczne wymagania inżynierów projektowych pracujących na najlepszych aplikacjach 3D, firma 3Dconnexion postanowiła wprowadzić na rynek nowe rewolucyjne urządzenie: SpacePilot™ PRO. Ta sztandarowa myszka 3D zaprojektowana została, by zapewnić zaawansowaną kontrolę modeli 3D, łatwy dostęp do profesjonalnych aplikacji 3D, mniejsze przerwy w pracy projektowej oraz większy jej komfort. Najbardziej specyficzne cechy produktu SpacePilot PRO to nowy kolorowy wyświetlacz LCD wraz z Asystentem Pracy, technologia Szybkiej Nawigacji (QuickView Navigation) drugiej generacji, Inteligentne Klawisze Funkcyjne oraz ulepszona ergonomicznie budowa dla większego komfortu i kontroli.

  Kontroler ruchu3D Space Mouse PRO

  Space Mouse Pro to najnowszy produkt z linii profesjonalnych myszek firmy 3Dconnexion. Urządzenie posiada miękką, wyściełaną podpórkę na rękę i 15 dużych, w pełni programowalnych klawiszy funkcyjnych dających dostęp do poleceń aplikacji, widoków standardowych i modyfikatory klawiaturowe oraz wygodne menu wyświetlane na ekranie.

  Kontroler ruchu 3D Space Mouse Wireless

  Jeśli pracujesz w 3D, standardowa myszka i klawiatura nigdy nie osiągną poziomu intuicyjnej kontroli, który gwarantuje myszka 3D SpaceMouse Wireless. To ekskluzywne, kompaktowe i proste w użyciu urządzenie umożliwia pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu przy użyciu standardowej myszki.

  Kontroler ruchu 3D SpaceNavigator

  SpaceNavigator oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Naciskaj, odciągaj, przechylaj lub przekręcaj manipulator urządzenia - umożliwia to jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie obiektów trójwymiarowych. Przyciskaj manipulator mocniej, by poruszać się szybciej oraz delikatnie, by poruszać się wolniej. Zakosztuj prawdziwego latania po świecie w trzech wymiarach, takich jak GoogleEarth, bez konieczności zatrzymywania się by zmienić kierunek i prędkość na klawiaturze czy myszce 2D.

  Kontroler ruchu 3D SpaceNavigator for Notebooks

  SpaceNavigator for Notebooks zaprojektowany został z myślą o użytkownikach często podróżujących, dlatego jego waga to tylko połowa regularnej wagi innych komputerowych urządzeń peryferyjnych. Niewielki rozmiar podstawy urządzenia sprawia, że można korzystać z niego w wygodny sposób w różnych środkach transportu, a wygodny futerał doskonale je zabezpiecza.

 • Składarka dokumentów:

  Składarka wielkoformatowa w znacznym stopniu skraca czas pracy potrzebny na przygotowanie dokumentacji szerokoformatowej.

 • Serwery

  Nasza oferta obejmuje pełny asortyment serwerów HP dla klientów o najwyższych wymaganiach, od małych i średnich firm do dużych przedsiębiorstw.

  Serwery wyceniane są pod indywidualne zapytania, masz pytania, potrzebujesz ofertę, zapraszamy do kontaktu pod adresem: hardware(at)procad.pl

 • WACOM - tablety graficzne:

  Bez względu na to, czy zamierzasz pracować na komputerze stacjonarnym, laptopie czy smartfonie, w produktach Wacom odnajdziesz prostotę i bezpośredniość technologii dotykowej połączone z precyzją i zaawansowaną technologią cyfrowego pióra.

  Tablety WACOM to cyfrowe rysowanie i malowanie. Celem w Wacom jest tworzenie narzędzi, które pomagają ludziom być sobą: kimkolwiek są, czymkolwiek się zajmują i jakkolwiek to robią.

  Tablety graficzne, przenośne Cintiq Companion

  Dzięki nowym przenośnym tabletom Wacom Cintiq Companion cały świat może być Twoją pracownią. Tablet sprzedawany jest z dwoma systemami: z Androidem oraz z Windows 8.

  Bamboo Pad Wireless

  Wacom Bamboo Pad, to innowacyjny tablet z bezprzewodowym touchpadem, który pozwala poruszać się za pomocą gestów i pisać lub rysować za pomocą rysika cyfrowego.

  Tablety piórkowe Intuos i Intuos Pro

  Nowa generacja profesjonalnych tabletów piórkowych Wacom Intuos skierowanych do fotografów, projektantów i artystów chcących czuć jedność ze swoim dziełem w procesie tworzenia. Wszystko to dzięki nowym funkcjom wielodotykowym, widoku Express View i łączności bezprzewodowej.

  Idealne do pracy z oprogramowaniem Autodesk Maya, 3ds Max, Motion Builder, Mudbox, Softimage oraz Sketchbook Designer.

  Tablety graficzne LCD Cintiq

  Rodzina interaktywnych ekranów piórkowych Cintiq łączy w sobie cechy monitora LCD i zaawansowanej, profesjonalnej, opatentowanej technologii pióra firmy Wacom zapewniającej naturalne wrażenia podczas pracy. Pracując na ekranie Cintiq, korzystasz ze wszystkich atutów pracy twórczej w środowisku cyfrowym w sposób imitujący efekty używania tradycyjnych przyborów.
   

 • Skanery 3D

  W tym dziale prezentujemy Skaner laserowy  FARO® Focus 3D. We współpracy z firmą TPI Sp. z o.o. pragniemy przybliżyć Państwu technologię skanowania laserowego, mającą swoje zastosowane w wielu branżach.

 • Skanery wielkoformatowe:

  Nowe modele skanerów z nowymi możliwościami
  Mamy przyjemność zaprezentować cztery nowe modele skanerów wielkoformatowych nowej generacji (czarno-białych oraz kolorowych).

  Skanery Colortrac SmartLF

  Colortrac SmartLF to wysokiej jakości skanery umożliwiające skanowanie dokumentów nawet do szerokości 44'' (111,8 cm) i nieograniczonej długości. W zależności od modelu pracują w trybie kolorowym, skali szarości oraz czarno-białym. Wyposażone zostały w wyświetlacz LCD pełniący rolę panela kontrolnego. Pozwala to na szybkie uruchamianie takich procesów jak skanowanie do pliku, do wydruku lub do poczty elektronicznej bez konieczności podchodzenia do komputera. Dołączone oprogramowanie obsługuje popularne formaty: WIA, TIFF, JPEG, PDF.icon
produkty

» Plotery drukujące HP DesignJet

» Stacje robocze HP

» Komputery HP

» Monitory

» Drukarki

» Drukarki 3D

» Notebooki

» Drukarki 3D UP!

» Kontrolery 3D

» Serwery

» Skanery 3D

» Składarka dokumentów

» WACOM - tablety graficzne

» Skanery wielkoformatowe

Mobilna wersja serwisu