Autodesk Platinum Partner
PROCAD « E-geoportal « Produkty
GIS
GIS

Produkty

 • E-geoportal:

  PROCADmap to system informacji przestrzennej (SIP) przeznaczony dla urzędów, gmin oraz miast. Celem systemu jest zarządzanie danymi przestrzennymi oraz wspomaganie procesów decyzyjnych jednostek administracji samorządowych. System zwiększa wydajność pracy w zakresie ewidencjonowania danych, planowania i zarządzania przestrzenią.

  e-geoportal MPZP

  e-geoportal MPZP to aplikacja umożliwiająca w prosty i intuicyjny sposób, dostęp do informacji o planach zagospodarowania w formie uchwał i rysunków na mapie.

  e-geoportal Punkty Adresowe

  E-geoportal Punkty Adresowe to nowoczesny system informatyczny do prowadzenia ewidencji miejscowości, ulic i punktów adresowych przeznaczony dla gmin oraz urzędów.

   

  e-geoportal Mapa Turystyczna

  E-geoportal Mapa turystyczna to nowoczesny system informatyczny przeznaczony do publikacji map turystycznych miast i wsi. System umożliwia internautom odnalezienie ulic, punktów usługowych (np.: banki, urzędy), czy szlaków turystycznych. Nowoczesne rozwiązanie informatyczne zapewnia możliwość samodzielnego administrowania punktami przy użyciu przeglądarki internetowej.

 • Autodesk:

  Autodesk Infrastructure Map Server

  Autodesk Infrastructure Map Server jest rozbudowaną platformą programistyczną pozwalającą programistom szybko i łatwo tworzyć aplikacje obsługujące dane przestrzenne dla sieci WWW i intranetu.

  Autodesk MapGuide

  Technologia MapGuide pozwala szybko i łatwo tworzyć oraz publikować mapy, a także informacje projektowe w celu ich rozpowszechnienia w firmie albo w sieci. MapGuide zwiększa wydajność i redukuje koszty integracji oraz dystrybucji map i projektów. Jest to jedno z łatwiejszych do opanowania i wdrażania rozwiązań do tworzenia map w sieci WWW.
 • Edycja rastrów:

  CADRaster PRO/LTX 15 + SuperEdit 3.2 PRO/LTX

  CADRaster Hybrydowe narzędzie rastrowo - wektorowe dla rysunków oraz skanowanych map. Wersja 15 jest kompatybilna z AutoCAD 2015, AutoCAD LT 2015 i starszymi.

  WiseImage 14

  WiseImage 14 stał się perfekcyjnym połączeniem oprogramowania 2D CAD z aplikacja do przetwarzania obrazów, łączy z sobą możliwości precyzyjnej pracy na rastrach i wektorach, doskonała obróbkę dokumentów rastrowych i projektowanie wektorowe. Jest to narzędzie do swobodnej aktualizacji zeskanowanej dokumentacji projektowej CAD/GIS/AEC oraz integracji dokumentacji rastrowej z nowo powstającymi projektami wektorowymi. WiseImage 14 pozwala edytować, uaktualniać, konwertować na wektor zeskanowane mapy, schematy instalacyjne, plan zagospodarowania terenu, projekty maszyn i urządzeń, projekty budowlane.

 • Skanery wielkoformatowe:

  Skaner Colortrac SmartLF GxT25

  Umożliwia skanowanie dokumentacji formatu (A1) (obszar skanowania 25”) z rozdzielczością optyczną 1200 dpi. Wersja „T” pozwala dodatkowo obsługę dokumentów o grubości do 20 mm. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego mechanicznego systemu regulacji ustawienia grubości skanowanego dokumentu (MTM- Motorised Trick Media). SmartLF Gx25 oraz Gx25T z opcją regulacji MTM to praktycznie jeden skaner, który sprzedawany jest w trzech wersjach. Skanuje materiały o grubości do 20mm.
Mobilna wersja serwisu