Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Inżynieria lądowa i infrastruktura
Budownictwo
Budownictwo

Inżynieria lądowa i infrastruktura

 Tu znajdziecie Państwo opisy i specyfikacje programów do projektowania dróg, ulic i obiektów inżynierii lądowej oraz infrastruktury.

 • Autodesk Infrastructure Design Suite 2016

  utodesk ® Infrastructure Design Suite to kompleksowe rozwiązanie, które wspiera technologię modelowania informacji o budynku (BIM). Użytkownicy Autodesk ® Infrastructure Design Suite zyskują lepszą kontrolę, spójne dane oraz eliminację wielu pomyłek w trakcie całego procesu planowania, projektowania, budowania i zarządzania obiektem.

 • AutoCAD Civil 3D 2016

  Autodesk ® AutoCAD ® Civil 3D ® jest oprogramowaniem do projektów inżynierii lądowej i opracowania dokumentacji, które wspiera technologię modelowania informacji o budynku (BIM). Korzystając z programu AutoCAD Civil 3D, przedsiębiorstwa infrastrukturalne mogą lepiej określić wpływ projektu na otoczenie, poprawiać i utrzymywać bardziej spójne dane na każdym etapie projektu, a także szybciej reagować na zmiany projektu, dzięki znanemu środowisku AutoCAD ®.

 • AutoCAD Map 3D 2016

  AutocCAD Map 3D to oprogramowanie łączące w sobie cechy aplikacji CAD oraz GIS. Dzięki bogatym narzędziom do integracji danych z różnych źródeł oraz narzędziom do analiz przestrzennych, można przygotować spójne dane do dalszego procesu projektowania.

 • Autodesk Vehicle Tracking 2016

  Autodesk Vehicle Tracking to oprogramowanie do analizowania ścieżek przejazdu pojazdów w środowisku AutoCAD. Aplikacja sprawdza i analizuje ruch pojazdów w przestrzeni 2D i 3D.

 • Infraworks 360 2016

  InfraWorks to aplikacja, dzięki której inżynierowie mogą przygotować wstępne projekty na dużą skalę i współpracować z wieloma zainteresowanymi stronami praktycznie zawsze i wszędzie. Budowanie modelu 3D, zagospodarowanie terenu, projekty dróg, mostów i pozostałej infrastruktury są coraz łatwiejsze do opracowania, dzięki intuicyjnym narzędziom i natychmiastowej aktualizacji otoczenia w środowisku InfraWorks.

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu