Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Inżynieria lądowa i infrastruktura « Autodesk Infrastructure Design Suite 2016
icon
Budownictwo
2015-05-22 15:16

Autodesk Infrastructure Design Suite 2016

Opis ogólny

Autodesk® Infrastructure Design Suite to pakiet narzędzi zapewniających współpracę w technologii BIM, aby umożliwić projektantom bardziej dokładne i interaktywne spojrzenie na każdym etapie życia projektu transportowego, infrastrukturalnego, zagospodarowania terenu lub projektu wodnego. Uzyskując dostęp do aplikacji Autodesk oraz bazując na inteligentnym modelu zarówno na komputerach stacjonarnych, a także w chmurze Autodesk, użytkownicy mogą zwiększyć wydajność, dostarczyć więcej wariantów projektowych, uzyskać lepsze rezultaty i dokładniejsze wyniki w krótszym czasie.

Wymiana danych i współpraca międzybranżowa może być bardziej wydajna dzięki:
- spójnym działaniom i procesom niedostępnym dla samodzielnych aplikacji
- rozszerzonym narzędziom dedykowanym branżom
- lepszej wydajności i ujednoliconemu obiegowi danych
 
Pakiety Infrastructure Suites doskonale się sprawdzają w zadaniach wymagających obróbki i przetworzenia danych w różnych aspektach, np. przygotowanie danych o działkach, import danych geodezyjnych (AutoCAD Map 3D, AutoCAD Civil 3D), obróbka skanów (AutoCAD Raster Design), przygotowanie chmur punktów (ReCap), tworzenia modeli terenu (AutoCAD Civil 3D), obliczenia nośności konstrukcji (Autodesk Robot), integracja projektów od różnych branż i ustalenie harmonogramów (NavisWorks). Wszystkie programy wchodzące w skład pakietu Suite pozwalają na swobodną wymianę danych i plików, dzięki czemu projektanci uzyskują bezstratny przepływ danych w kolejnych etapach projektu. Wirtualny model projektu może być wykorzystany zarówno do przygotowania płaskiej dokumentacji technicznej, jak i do wizualizacji lub do obliczeń.

Wiele różnorodnych zadań, jakie wykonują projektanci, wymagają skorzystania z różnych specjalizowanych narzędzi. Dzięki pakietom Infrastructure Suites i oprogramowaniu, które wchodzi w ich skład, te zadania mogą być wykonane w dowolnym momencie bez konieczności sięgania po inne rozwiązania. Rosnąca popularność pakietów Suites pozwala użytkownikom na współpracę z kontrahentami i wykonywanie dla nich coraz lepszych i bardziej rozległych projektów. Pakiet infrastucture Suite staje się dzięki temu narzędziem bardziej funkcjonalnym i wszechstronnym w porównaniu do pojedynczej aplikacji.

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu