Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Animacja i Wizualizacja « Produkty « WACOM - tablety graficzne
Animacja i Wizualizacja
Animacja i Wizualizacja

WACOM - tablety graficzne

Bez względu na to, czy zamierzasz pracować na komputerze stacjonarnym, laptopie czy smartfonie, w produktach Wacom odnajdziesz prostotę i bezpośredniość technologii dotykowej połączone z precyzją i zaawansowaną technologią cyfrowego pióra.

Tablety WACOM to cyfrowe rysowanie i malowanie. Celem w Wacom jest tworzenie narzędzi, które pomagają ludziom być sobą: kimkolwiek są, czymkolwiek się zajmują i jakkolwiek to robią.

 • Tablety graficzne, przenośne Cintiq Companion

  Dzięki nowym przenośnym tabletom Wacom Cintiq Companion cały świat może być Twoją pracownią. Tablet sprzedawany jest z dwoma systemami: z Androidem oraz z Windows 8.

 • Bamboo Pad Wireless

  Wacom Bamboo Pad, to innowacyjny tablet z bezprzewodowym touchpadem, który pozwala poruszać się za pomocą gestów i pisać lub rysować za pomocą rysika cyfrowego.

 • Tablety piórkowe Intuos i Intuos Pro

  Nowa generacja profesjonalnych tabletów piórkowych Wacom Intuos skierowanych do fotografów, projektantów i artystów chcących czuć jedność ze swoim dziełem w procesie tworzenia. Wszystko to dzięki nowym funkcjom wielodotykowym, widoku Express View i łączności bezprzewodowej.

  Idealne do pracy z oprogramowaniem Autodesk Maya, 3ds Max, Motion Builder, Mudbox, Softimage oraz Sketchbook Designer.

 • Tablety graficzne LCD Cintiq

  Rodzina interaktywnych ekranów piórkowych Cintiq łączy w sobie cechy monitora LCD i zaawansowanej, profesjonalnej, opatentowanej technologii pióra firmy Wacom zapewniającej naturalne wrażenia podczas pracy. Pracując na ekranie Cintiq, korzystasz ze wszystkich atutów pracy twórczej w środowisku cyfrowym w sposób imitujący efekty używania tradycyjnych przyborów.
   

Mobilna wersja serwisu