Autodesk Platinum Partner
Animacja i Wizualizacja
Animacja i Wizualizacja

Autodesk

 • Autodesk Entertainment Creation Suite 2016

  Autodesk 3ds Max Entertainment Creation Suite zapewnia wsparcie procesu twórczego i zwiększenie wydajności za niższą cenę. Zakup pakietu pozwala oszczędzić do 35 procent* w porównaniu do zakupu 3 produktów oddzielnie.

 • Autodesk 3ds max / Maya with Softimage

  Pakiet Autodesk 3ds max lub Maya with Softimage 2015 jest oferowany szczególnie klientom posiadającym oprogramowanie Softimage gdyż zapewnia możliwość płynniejszego przejścia z aplikacji Softimage - która nie będzie już rozwijana - do aplikacji 3dsmax lub Maya.

 • Autodesk 3ds Max 2016

  Zapoznaj się z funkcjami najnowszej wersji sztandarowego programu do wizualizacji i animacji, porównaj nowości z poprzednimi wersjami, kup nową wersję.

 • Autodesk Maya 2016

  Oprogramowanie Maya jest kompleksowym rozwiązaniem do animacji 3D, oferującym szeroki zestaw funkcji dla twórców animacji, modelowania, symulacji, renderingu i compositingu. Zapewnia najwyższej jakości zestawy narzędzi do tworzenia postaci oraz efektów zwiększających wydajność w zakresie modelowania, teksturowania i tworzenia shaderów.
 • Autodesk Maya LT 2016

   Wdrożenie aplikacji Maya, będzie teraz tańsze dzięki tańszej wersji programu. Maya LT umożliwia rozpoczęcie pracy z narzędziami i funkcjami Maya bez wydatkowania kwoty na pełną wersję na początku wdrożenia.

 • Autodesk Mudbox 2016

  Oprogramowanie Autodesk® Mudbox® 2014 dedykowane do cyfrowego rzeźbienia i malowania, dostarcza twórcom automatycznych i ręcznych funkcji do przygotowania gotowych do animowania, produkcyjnej jakości siatek na bazie danych powstałych w wyniku skanowania, importowania i rzeźbienia a także modeli powstałych ze zdjęć na bazie np. usługi RECAP 360 . Aplikacja posiada rozbudowany intuicyjny wieIo-dotykowy system pracy współpracujący z urządzeniami dotykowymi i tabletami.

 • Autodesk MotionBuilder 2016

  Oprogramowanie Autodesk ® MotionBuilder 2015 dostarcza nowych narzędzi dla artystów, projektantów, reżyserów, i filmowców, które umożliwiają studiom filmowym bardziej efektywnie manipulować i poddawać obróbce zapisane informacje o ruchu i pozostałe informacje dotyczące animacji postaci.

 • Autodesk Smoke 2016

  Autodesk Smoke 2016 to najnowsza wersja profesjonalnego oprogramowania do edycji wideo i wykończenia, które obecnie obejmuje śledzenie 3D, Re-Zaprojektowane FX Timeline i szybsze działanie. 

 • mental ray Standalone

  Aplikacja mental ray Standalone jest narzędziem renderingu sieciowego, wybieranym przez firmy zajmujące się tworzeniem efektów wizualnych i postprodukcją.

 • Autodesk Showcase 2016

  Autodesk Showcase pozwala na świadome podejmowanie decyzji na podstawie cyfrowych prototypów poprzez uproszczone tworzenie dokładnych i wysoce realistycznych obrazów. 

 • Autodesk SketchBook Pro for Enterprise 2016

  Doskonałe narzędzie dla artystów grafiki komputerowej umożliwiające - dzięki współpracy z tabletami - intucyjną pracę niemal jak na tradycyjnym papierze. 

 • Autodesk T-Splines Plug-in for Rhino 4

  Autodesk T- Splines Plug-in dla Rhino pomaga tworzyć gładkie, wysokiej jakości modele CAD do projektowania i inżynierii przemysłowej

 • Autodesk Character Generator

  Autodesk Character Generator pozwala na tworzenie i rigowanie indywidualnych postaci 3D gotowych do animacji. Łatwy w użyciu, dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia kontrolowanie animacji ciała, twarzy, ubrań i włosów.

 • Autodesk ReCap 360

  Autodesk ReCap 360 czyli Reality capture and 3D scanning software. Oprogramowanie ReCap 360 czyli przechwytywanie i integracja danych rzeczywistych bezpośrednio do procesu projektowania.

 • Autodesk Mockup 360 Pro

   Rozwiązanie Autodesk Mockup zapewnia funkcje cyfrowej makiety dla projektów 3D.

Mobilna wersja serwisu