Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Animacja i Wizualizacja « Aktualności
icon
Media & Entertainment

Archiwum aktualności

Ilość znalezionych pozycji: 146 (Stron: 15, Wyświetlanych: 10)

1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] »»
 • V-ray dla 3ds Max - nawet 40% taniej!

  Skorzystaj z okazji i zaktualizuj swój silnik renderujący - teraz nawet 40% taniej! Upgrade dostępny również w zestawach z Render Nodes. Oferta ważna do 15 września 2015 - Sprawdź szczegóły!
 • Nabierz mocy! Vray w pakietach - do 30% taniej!

  Potrzebujesz ekstra mocy? Nabierz prędkości, renderuj szybciej i wydajniej! Skorzystaj z okazji - teraz najlepszy silnik renderujący w super zestawach z Render Nodes - kupuj z rabatem. Sprawdź
 • Showreel PROCAD 2015

  Zobacz najnowszy Showreel PROCAD 2015, obraz stworzony został na potrzeby konferencji Source of Creation, która odbyła się w Warszawie  20 kwietnia 2015.
 • Autodesk 3ds Max Design znika z rynku

  Z dniem 13 kwietnia 2015 produkt 3ds Max Design znika z oferty handlowej oprogramowania Autodesk, wszystkie aktywne licencje oraz odnowienia zostaną przetransferowane do produktu Autodesk 3ds Max.
 • Mike Kuhn i Roland Reyer - 20 IV, Warszawa

  20 kwietnia 2015 w Warszawie odbyła się pierwsza konferencja z branży M&E - Source of creation - wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach PROCAD.
 • V-ray w pakiecie z Phoenix - teraz 450€ taniej!

  Skorzystaj z okazji i zaoszczędź nawet 450€! Tylko teraz, wyjątkowy pakiet narzędzi: oprogramowanie V-ray oraz Phoenix w mega atrakcyjnej cenie! Sprawdź szczegóły!
 • Nowa biblioteka Evermotion - zupełnie za darmo!

  Już dostępna, najnowsza biblioteka firmy Evermotion - pobierz kolekcję unikatowych lamp firmy LUG zupełnie za darmo! Zestaw nadaje się idealnie do wizualizacji architektonicznych Sprawdź szczegóły!
 • Nowe bilbioteki Laubwerk - teraz w super cenie!

  Zobacz najnowszą bibliotekę roślin firmy Laubwerk! Dodatkowo tylko teraz wszystkie zestawy bibliotek w promocyjnej cenie - 129 €. Sprawdź szczegóły i skorzystaj z okazji.
 • Oscara otrzymuje Autodesk Maya!

  Nagrodę Akademii w kategorii Efekty Specjalne otrzymuje Autodesk Maya! Od 1997 roku każdy zdobywca Oscara w kategorii Najlepsze Efekty Specjalne korzystał z Autodesk Maya.
 • Wyjątkowa okazja! Skorzystaj i kupuj z rabatem!

  Tylko teraz oprogramowanie Reallusion w mega atrakcyjnych cenach! Twórz swoje projekty, szybciej, taniej, wygodniej! Sprawdź szczegóły i kupuj z rabatem!
Mobilna wersja serwisu