Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Zarządzanie dokumentacją
Mechanika
Mechanika

Zarządzanie dokumentacją

  • Autodesk Vault 2015

    Autodesk Vault w szybki sposób umożliwia dostęp do aktualnych danych projektowych oraz pomaga organizować i zarządzać procesem projektowania. Wersje programu Autodesk Vault pozwalają wybrać funkcje i rozwiązania przepływu pracy, które odpowiadają indywidualnym potrzebom biznesowym.

  • PROCAD® TeamXpress

    Produkt w opracowaniu. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności PROCAD TeamXpress zapewnia wsparcie oraz automatyzację procesów od przyjęcia zamówienia po wytwarzanie i serwis. W części projektowej i konstrukcyjnej integruje się z oprogramowaniem Autodesk Vault, w zależności od wersji oprogramowania Autodesk Vault rozbudowuje i wprowadza nowe funkcjonalności dla l epszego wsparcia procesów zachodzących "od koncepcji po produkcję".

  • PROCAD® PDMXpress

    Produkt obecnie nie jest rozwijany, aktualizacja związana jest jedynie z dostosowaniem do bieżących wersji systemów CAD. PROCAD PDMXpress na drodze ewolucji funkcjonalności i w ślad za wyodrębnieniem aplikacji TeamXpress, uzyskuje funkcjonalność dla statycznego zarządzania archiwami dokumentacji technicznej. Sercem systemu jest centralny magazyn danych, który pozwala na bezpieczne oraz efektywne zarządzanie danymi o produktach.

Mobilna wersja serwisu