Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Drukarki 3D UP!
Mechanika
Mechanika

Drukarki 3D UP!

Miło nam poinformować że do dotychczasowej oferty urządzeń przestrzennych dołączyły również modele o niewielkich wymiarach idealne do pracy, zabawy czy dla nauki. Urządzenia za względu na atrakcyjna cenę są dostępne dla wszystkich, którzy pragną prototypować. W pełni złożone drukarki są gotowe do rozpoczęcia pracy od razu po rozpakowaniu.

 • 3D UP! MATERIAŁ ABS

  Materiał dostępnych w różnych kolorach, pakowany w rolkach 1kg.
  Tworzywo przeznaczone jest do drukarek Up! a jego parametry zostały tak dobrane aby osiągnąć najlepszą jakość drukowanych modeli przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości.
   

 • Drukarka 3D UP MINI

  To w pełni funkcjonalne urządzenie przeznaczone do wydruku niewielkich modeli o maksymalnych wymiarach 12x12x12 cm. Up! Mini tworzy modele przy użyciu 0,2mm warstwy roztopionego ABS. Jest to idealna drukarka przestrzenna do użytku domowego.

 • Drukarka 3D UP! PLUS II

  Posiada obszar roboczy o wymiarach 14x14x13,5 cm. Dzięki otwartej konstrukcji możliwe jest śledzenie całego procesu drukowania. Podgrzewany stolik stabilizuje temperaturę w czasie gdy jest to niezbędne dla prawidłowego drukowania. Warstwa 0,15 mm to lepsza jakość powierzchni i mocniejszy model.

   

  DLACZEGO UP! ?

  Drukarka Up! Plus2 może pochwalić się, iż jako pierwsza na rynku wprowadziła funkcję automatycznej kalibracji stołu oraz wysokości dyszy drukującej. Do drukarki dołączona jest specjalna przystawka, która umożliwia nam prawie bezobsługowo skalibrować drukarkę. Nasz udział ogranicza się jedynie do podłączenia przystawki do drukarki i naciśnięcia kilku przycisków. Możemy bezpowrotnie zapomnieć o kalibracji na „oko” i majstrowaniu przy naciągach pasków. Cały proces kalibracji trwa kilka minut. Pozostaje już tylko wybrać model i drukować !

  Cechą szczególną wydruków uzyskanych na drukarce Up jest ich łatwość w obieraniu z podpór. Podpory wykonane są z tego samego materiału co model właściwy. Różnią się sposobem modelowania przez drukarkę. Podpory tworzą coś w rodzaju ażurowego rusztu, który łatwo się odrywa od modelu właściwego. Można go oderwać bez użycia specjalistycznych narzędzi, używając do tego tylko dłoni. 

  Drukarka Up! Plus2 jest gotowa od razu do użytkowania. Wystarczy wyciągnąć ją z pudełka podłączyć do sieci energetycznej i już prawie drukuje. Oczywiście potrzebujemy również podłączyć nasz komputer, na którym musimy zainstalować banalnie proste oprogramowanie oraz zainicjować automatyczną kalibracje. Po spełnieniu powyższych czynności, które trwają kilka minut można bez przeszkód drukować.

  Wraz z drukarka Up! dostajemy oprogramowanie stworzone specjalnie dla niej. Oprogramowanie ma intuicyjny Interface . Wystarczy kilka minut aby zaznajomić się z najważniejszymi funkcjami, które pozwalają nam na szybkie ustawienie preferencji drukowania oraz umiejscowienie detalu na polu drukującym.
  Modele możemy otwierać za pomocą standardowego zestawu przycisku „open” lub na zasadzie „przesuń - upuść”. Po umieszczeniu modelu w wirtualnej komorze drukującej pozostaje nam tylko ułożyć go w przestrzeni ( mamy do dyspozycji funkcje przesunięcia, obrotu, skalowania ) oraz ustawić preferencje drukowania ( min: grubość warstwy, wypełnienie modelu: od całkowicie wypełnionego po opcje Shell umożliwiającą drukowanie detalu prawie całkowicie pustego w środku, ustawienia opcji podpory ). Jeśli nie mamy ochoty na bawienie się z ustawieniami możemy wydrukować model z ustawieniami automatycznymi i tylko nacisną przycisk „print”.
  Oprogramowanie pozwala nam na:
  - dowolne ułożenie modelu ( względem 3 osi ),
  - dowolne przesuwanie modelu na stole,
  - rotacje modelu,
  - skalowanie modelu,
  - automatyczne optymalne ustawienie modelu na stole,
  - naprawę prostych błędów modelu,
  - obliczeni zużycia materiału oraz orientacyjny czas wydruku,
  - drukowanie w trzech rodzajach jakości : fine, normal, fast,
  - ustawienie grubości warstw od 0,15mm do 0,4mm
  - ustawienie wypełnienia modelu,
  - możliwość drukowania w opcji Shell ( model pusty w środku ),
  - ustawienie opcji podpory – szeroka konfiguracja,
  - pauza przy dowolnej warstwie wydruku,
  - zmiana rodzaju materiału i jego ilości,
  Program cały czas jest udoskonalany. Można go ściągnąć z naszej strony – oczywiście darmowo.

  Drukarki Up! są produkowane w sposób seryjny, tu nie ma mowy o niedoróbkach czy też błędach garażowych, sprzedawane są na całym świecie co potwierdza ich jakość i niezawodność.
  Aby drukarka służyła Ci bezawaryjnie jak najdłużej, należy pamiętać o czyszczeniu stolika po każdym wydruku oraz o czyszczeniu dyszy w acetonie raz na jakiś czas.
  Pamiętaj drukarka to urządzenie a one czasem też się psują, wiec jeśli coś się dzieje z Twoją drukarką zadzwoń do nas – pomożemy.

  Kupując drukarkę Up! możesz liczyć na profesjonalne wsparcie ludzi, którzy zajmują się drukowaniem 3d od kilku lat. Mamy sprawny i szybki serwis oraz co najważniejsze doświadczenie. 
  Zatem jeśli masz problemy z wydrukiem lub z samą drukarka nie krępuj się - zadzwoń do nas.

   

Mobilna wersja serwisu