Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Drukarki 3D
Mechanika
Mechanika

Drukarki 3D

Urządzenia 3d TierTime to rozwiązania pozwalające na szybkie stworzenie fizycznego modelu warstwowo na podstawie projektu 3D z wytrzymałego materiału termoplastycznego ABS. Materiał charakteryzuje się dużą udarnością, wysoka twardością oraz odpornością na zarysowania powierzchni.
Prosta obsługa urządzenia oraz przyjazne oprogramowanie drukarki sprawi, że użytkownik będzie mógł przetestować gotowy produkt jeszcze przed wprowadzeniem go do produkcji.
Szybkie prototypowanie odbywa się na podstawie ścieżki zdefiniowanej w środowisku CAD, bądź poprzez digitalizację istniejącego obiektu przy użyciu skanera 3D.

 • Firma Beijing TierTime technology co. Ltd powstała w roku 2003 i od tego czasu nieustannie rozwija się, osiągając status lidera wśród dostawców rozwiązań Rapid Prototyping
 • Wszystkie urządzenie oferowane przez firmę TierTime posiadają certyfikaty i atesty zgodne z obowiązującymi Dyrektywami Unijnymi , gwarantujące jakość i bezpieczeństwo użytkowania.
 • Procad SA oferuje również kompleksowe usługi w zakresie drukowania 3d. 
  Na podstawie pliku .STL dokonujemy bezpłatnej wyceny. Dopuszczalne formaty:
  stl, stp, step, ipt, iam, prt,sldasm, sldprt, dxf, dwg, iges, igs, x_t, x_b

 

 

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire S200

  Drukarka Inspire S200 jest najmniejszą i najtańszą drukarką w naszej ofercie. Niewielkie gabaryty czynią z niej drukarkę, której niedaleko już do drukarki biurkowej. Brak hałasu, zapachu oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że jest idealna do pracy w biurze lub nawet domu.

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire S250

  Jest to drukarka biurowa o większym niż Inspire S200 stole roboczym. Pozwala to na jednorazowe tworzenie obiektów o wymiarach do 150mm x 200mm x 250mm.

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire D255

  Drukarka Inspire D255 łączy w sobie funkcjonalność drukarki biurowej oraz możliwości przemysłowych systemów drukujących. Stół roboczy o wymiarach 255mm x 255mm x 310mm pozwala na wykonanie dużych modeli w całości, bez konieczności ich dzielenia.

 • Drukarka 3D TIERTIME Inspire D290

  Drukarka Inspire D290 to flagowy produkt z serii TierTime posiada największe pole druku o wymiarach 255x290x320mm. Urządzenie umożliwia drukowanie modeli z warstwą 0,1mm , co w istotny sposób wpływa na jakość ich powierzchni bez odkształceń i skurczy.

 • Materiały eksploatacyjne do drukarek 3D:

  Tworzywo ABS S301

  ABS S301 - materiał używany do podpierania modelu w procesie drukowania. Jego właściwości pozwalają łatwo oderwać go od materiałów budulcowych, co ogranicza obróbkę modelu po drukowaniu do minimum.

  Tworzywo ABS B203

  ABS B203 - materiał używany do budowy obiektów 3D we wszystkich urządzeniach firmy TierTime. Jego parametry zostały tak dobrane, aby zapewniać jak największą wytrzymałość drukowanego obiektu. Materiał dostępny w kolorze szarym.

  Tworzywo ABS B601

  ABS B601- materiał używany do budowy obiektów 3D we wszystkich urządzeniach firmy TierTime. Jego parametry zostały tak dobrane, aby zapewniać jak największą wytrzymałość drukowanego obiektu. Materiał dostępny w kolorze białym.

Mobilna wersja serwisu