Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Oprogramowanie CAD - 3D
Mechanika
Mechanika

Oprogramowanie CAD - 3D

 • Autodesk Product Design Suite 2016

  Autodesk Product Design Suite to kompleksowe rozwiązanie do cyfrowego prototypowania, realizacji założeń projektowych, wizualizacji 3D oraz zestaw narzędzi symulacyjnych, które pomogą Ci tworzyć lepsze produkty.

 • Autodesk Factory Design Suite 2016

  Pakiet Autodesk® Factory Design Suite to rozwiązanie dedykowane do tworzenia i optymalizacji planów zakładów produkcyjnych, umożliwiające projektowanie i prezentację najbardziej optymalnego planu dzięki stworzeniu cyfrowego modelu zakładu.

 • Autodesk Inventor 2015

  Oprogramowanie CAD 3D Autodesk Inventor® udostępnia łatwy w użyciu zestaw narzędzi do projektowania 3D elementów mechanicznych, tworzenia dokumentacji i symulacji produktów. Cyfrowe prototypowanie przy użyciu oprogramowania Inventor służy do projektowania i weryfikacji produktów przed ich wytworzeniem. Dzięki temu projektanci mogą dostarczać klientom lepsze produkty, zmniejszać koszty ich opracowania i szybciej wprowadzać je na rynek.

 • AutoCAD Inventor LT Suite 2015

  AutoCAD Inventor LT Suite jest dedykowaną aplikacją dla branży mechanicznej. Docenią go z pewnością również wszyscy użytkownicy programu AutoCAD LT.

 • Autodesk NavisWorks 2016

  Rozwiązania Autodesk NavisWorks pozwalają projektantom, konstruktorom, architektom, wspólnie tworzyć model informacji o prowadzonym projekcie (planowanie, wizualizacja, symulację i dokładne analizy). Pozwala on udostępniać, łączyć, przeglądać i dopracowywać szczegółowe trójwymiarowe modele projektowe w dowolnym rozmiarze i formacie

 • Autodesk Alias Design 2016

  Autodesk Alias Design zawiera pełen zestaw funkcji do modelowania powierzchni, które wspierają wiodące w branży narzędzia umożliwiające tworzenie szkiców, modeli i wizualizacji. Unikalna funkcjonalność Autodesk Alias Design pozwala na hybrydowe projektowanie graficzne oraz wektorowe pomagając kreatywnym specjalistom szybciej przekształcać pomysły w fascynujące iteracje projektowe.

 • Rihnoceros 5.0

  Rhinoceros®, w skrócie nazywany "Rhino", jest w pełni profesjonalnym programem do modelowania 3d, który opiera się na geometrii NURBS*. Rhino jest łatwy w obsłudze, bardzo precyzyjny i potrafi stworzyć dowolne kształty. Dlatego korzystają z niego dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. Rhino znajduje zastosowanie w niemal wszystkich branżach przemysłu. To program do modelowania 3d o najwyższej jakości za niezwykle niską cenę.

   

Mobilna wersja serwisu