Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Oprogramowanie CAE/CAM
Mechanika
Mechanika

Oprogramowanie CAE/CAM

 • Analizy inżynierskie i usługi projektowe w PROCAD...

  Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa o włączeniu do oferty PROCAD SA specjalistycznych usług inżynierskich, związanych z zaawansowanym modelowaniem 3D oraz analizami metodą elementów skończonych (MES).
  Usługi świadczone są przez DES ART Sp. z o.o. - spółkę grupy kapitałowej PROCAD. Zespół DES ART tworzą wysokiej klasy specjaliści, których można zaliczyć do grona elity inżynierskiej w Polsce
 • Autodesk Nastran In-CAD 2016

  Najnowsza wersja programu Autodesk Nastran In-CAD 2016 umożliwia wykonywanie analiz i obliczeń bezpośrednio w środowisku programu projektowego za pomocą jednego z najbardziej znanych i przetestowanych solverów MES - NASTRAN. Umożliwia on symulację i analizę takich zagadnień jak wytrzymałość konstrukcji w zakresie liniowym jak i nieliniowym, dynamikę oraz zagadnienia termiczne.

 • Autodesk Simulation Mechanical 2016

  Najnowsza wersja pakietu Autodesk Simulation Mechanical 2016 to oprogramowanie do analizy i symulacji tworzonych konstrukcji oparte o obliczenia MES (Metoda Elementów Skończonych). Oprogramowanie to bazuje na znanym na całym świecie pakiecie ALGOR, który został zakupiony przez firmę Autodesk pod koniec 2008 roku.

 • Autodesk Simulation CFD 2016

  Oprogramowanie Autodesk Simulation CFD zapewnia kompleksową symulację i analizę przepływu płynów i gazów oraz zaawansowaną analizę termiczną. Program ten ma zastosowanie w zagadnieniach analiz chłodzenia dowolnych urządzeń elektronicznych jaki i podczas konstruowania zaworów. Innowacyjne środowisko analityczne zapewnia bardzo bogate narzędzia niezbędne do podejmowania ważnych decyzji projektowych.

 • Autodesk Moldflow 2016

  System Autodesk Moldflow stanowi rozbudowany zestaw narzędzi do symulacji i analiz procesu przygotowania i produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Przyjazne w obsłudze, logicznie uporządkowane narzędzia programu umożliwiają dokonanie optymalizacji kształtu wypraski, matrycy i stempla, rozmieszczenia i ilości punktów wtrysku, wypychaczy, systemów chłodzenia oraz innych elementów składowych formy wtryskowej. Oprogramowanie pozwala upewnić się, że wyrób jest możliwy do wykonania, nie będzie miał wad technicznych ani estetycznych, użyto odpowiedniego materiału pod kątem przyszłego użytkowania i że przy produkcji zużyta będzie minimalna ilość energii.

 • ANSYS Design Space

  Program Ansys DesignSpace został zbudowany w oparciu o wieloletnie doświadczenia firmy ANSYS w wykorzystaniu metody elementów skończonych w analizie konstrukcji. Cechą szczególną tego systemu jest niezwyłka łatwość obsługi.

 • EdgeCAM

  EdgeCAM firmy Pathtrace to nowoczesny system CAM (komputerowego wspomagania wytwarzania) służący do programowania obrabiarek sterowanych numerycznie łącznie z obróbką szybkoobrotową - High Speed Machining. Program posiada budowę modułową, która umożliwia dostosowanie konfiguracji do określonych potrzeb produkcyjnych i posiadanego parku maszynowego. Nowoczesny w pełni konfigurowalny interfejs wraz z oknami dialogowymi zawierającymi graficzne objaśnienia parametrów umożliwiają szybkie wdrożenie systemu.

Mobilna wersja serwisu