Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Zarządzanie dokumentacją « Autodesk Vault 2015
icon
Mechanika
2014-07-08 17:17

Autodesk Vault 2015

Wersje Autodesk Vault

Autodesk Vault poprzez swoje wersje pozwala wybrać funkcje i rozwiązania przepływu pracy, które odpowiadają indywidualnym potrzebom biznesowym.

 

Autodesk Vault Basic
Vault Basic bezpiecznie przechowuje i zarządza danymi w centralnej lokalizacji, pomaga w szybkim tworzeniu, udostępnianiu i ponownym użyciu informacji niezbędnych dla cyfrowego prototypowania w środowisku pracy współbieżnej. Użytkownicy mają podstawową kontrolę nad składowanymi wersjami plików z możliwością szybkiego ich spakowania dla potrzeb udostępnienia.

 

Autodesk Vault Workgroup
Vault Workgroup pomaga użytkownikom tworzyć i udostępniać projekty i informacje inżynierskie poprzez bezpieczne organizowanie, zarządzanie i śledzenie danych w centralnej lokalizacji. Dzięki łatwej administracji umożliwia grupom roboczym kontrolę dostępu i bezpieczeństwa danych oraz ułatwia projektowanie zespołowe w obszarze różnych dyscyplin. Dzięki możliwości szybkiego zarządzania projektami i śledzenia zmian, użytkownicy zyskują na wydajności bez przerywania ich normalnej pracy projektowej. Ponadto Vault Workgroup zapewnia narzędzia kontroli cyklu życia i wersji bezpośrednio w aplikacjach projektowych, przez co wspiera krótsze cykle przygotowania dokumentacji i lepszą jakość danych technicznych.

 

Autodesk Vault Professional
Vault Professional bezpiecznie przechowuje i zarządza informacjami inżynierskimi, danymi projektowymi i dokumentami - skracając procesy od projektu-do-prototypu i procesy produkcji. Zawiera narzędzia multi-site do podłączenia grup roboczych w różnych lokalizacjach, pomagając całemu łańcuchowi projektowemu w wymianie informacji o projekcie. Udostępnia zaawansowane funkcje, dające biurom projektów narzędzia potrzebne do śledzenia zleceń zmian, zarządzania listami materiałów (BOM) i sprzyja wcześniejszej współpracy dzięki integracji z eksperckim systemami biznesowymi. Ponadto, oferuje wsparcie dla wielu narzędzi CAD, co oznacza, że klienci Vault przy użyciu produktów CAD innych niż wytworzone przez Autodesk, mogą agregować i zarządzania danymi projektowymi w całym cyklu jego życia.

 

Autodesk Vault Office

Vault Office, jako rozszerzenie dla użytkowników innych niż CAD, oferuje szybki i łatwy dostęp do danych projektowych za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej lub za pomocą integracji z pakietem Microsoft Office. Dodatkowo Vault Office umożliwia użytkownikom pakietu dodawanie własnych plików do programu Autodesk Vault. Vault Office jest dostępny jako odpłatne rozszerzenie dla Vault Workgroup lub Vault Professional.

 

Podsumowanie funkcji Autodesk Vault

Mobilna wersja serwisu