Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Oprogramowanie CAD - 3D « Autodesk NavisWorks 2016
icon
Mechanika
2015-05-17 13:35

Autodesk NavisWorks 2016

Autodesk NavisWorks Manage

Jako program do przeglądania i analizy projektów wspiera inteligentne projekty bazujące na modelach 3D włącznie z harmonogramowaniem, wizualizacją i narzędziami współpracy grupowej jak również oferuje zaawansowane możliwości wykrywania kolizji.

W skrócie:

  • Integruje w pojedynczym projekcie, zarówno duże jak i małe zestawy danych z najważniejszych formatów używanych do modelowania i skanowania 3D, celem wykrywania i zarządzania kolizjami.
  • Oferuje potężne narzędzia wyszukiwania, nawigacji i wyświetlania, wspierające wykrywanie bezpośrednich i pośrednich kolizji.
  • Zapewnia kompleksowy monitoring i narzędzia do pracy, dzięki którym można zgłaszać i śledzić zidentyfikowane problemy aż do rozwiązania.
  • Posiada wszystkie możliwości dostępne w ramach pakietu Autodesk® Navisworks® Simulate.

Opis

Oprogramowaniem zapewnia narzędzia potrzebne do sprawnego prowadzenia projektów. Dotyczy to możliwości podglądu niemal wszystkich typów modeli, tworzenia dokładnych kopii wzorów, budowy harmonogramów, wychwytywania sprzecznych zależności w obiekcie..
Aplikacja posiada wbudowane rozwiązania zawarte w NavisWorks: Simulate, dzięki czemu stanowi kompletne narzędzie do kontrolowania i zarządzania projektem. Konsekwentne i skoordynowane tworzenie modelu informacji o obiekcie ma znaczny wpływ na usprawnienie pracy całego zespołu, zmniejszając tym samym straty oraz zwiększając wydajność firmy. Dzięki skutecznej identyfikacji, kontroli i raportowaniu potencjalnych nieprawidłowości w trójwymiarowych modelach projektowych, ogranicza błędy ręcznego sprawdzania oraz eliminację problemów na etapie planowa

Mobilna wersja serwisu