Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Mechanika « Produkty « Drukarki 3D UP! « Drukarka 3D UP! PLUS II
icon
Mechanika
2012-10-11 15:26

Drukarka 3D UP! PLUS II

Dlaczego drukarki UP?

Dlaczego wybierzesz drukarkę 3d Up! Plus lub Up! Mini

Mechanicznie:

 1. Stół roboczy i skrucze – ABS/PLS – stół roboczy został optymalnie dostosowany do wykonywania profesjonalnych wydruków bez problemu skurczów. Drukarki personalne nie posiadają grzanych komór roboczych dlatego wykonywanie przy ich pomocy większych obiektów może powodować deformacje wydruku. Dlatego UP! został wyposażony w optymalny stół dający gwarancję udanego wydruku.
   
 2. Materiał ABS/PLA – urządzenie może drukować za pomocą filamentu ABS o doskonałym właściwościach mechanicznych oraz PLA będącym odpowiedzią na ekologiczne podejście. Drukujemy jednym materiałem, czyli prototyp i podpory drukowane z tego samego materiału, jednak wszystko jest tak dobrane że podpory z łatwościa odchodzą od prototypu.
   
 3. Podgrzewany stół roboczy i wymienna platforma – Stół w urządzeniach UP! jest automatycznie podgrzewany dzięki czemu modele mocno „trzymają się” stołu w początkowym procesie. Ponad to platforma na której drukowany jest model jest wymienna – koniec problemów z taśmą kaptonową.
   
 4. Stabilna konstrukcja – masz dosyć przykręcania śrubek które luzują się podczas pracy urządzenia, musisz kalibrować urządzenie za każdym razem kiedy chcesz drukować.
   
 5. Raz skalibrowana drukarka pozwala na bezproblemowe wydruki przez długi czas. U nas raz skalibrowana drukarka pracuje bezproblemowo przez około dwa tygodnie.
   
 6. Jedno kompleksowe oprogramowanie do wszystkiego, dostępne dla Windows oraz Mac'a. Oprogramowanie zawiera wszystko co potrzebne do bezproblemowego wydruku
  - naprawa prostych błędów plików z projektami,
  - dowolne skalowanie projektów,
  - obrót projektu o dowolną oś,
  - automatyczne ustawienie projektu w optymalnym miejscu stołu roboczego,
  - automatyczne ustawienie podpór projektu, wypełnienia i wiele innych.
   
 7. Najważniejsze jednak jest to że drukarki te działają w myśl hasła podłącz i używaj !
Mobilna wersja serwisu