Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Hardware « Produkty « Stacje robocze HP
Hardware
Hardware

Stacje robocze HP

 

Nie wiesz, którą stację wybrać?! Skorzystaj z inteligentnego konfiguratora.

 • HP Z1 G2

  Stacja robocza HP Z1 generacji drugiej to eleganckie i innowacyjne rozwiązanie All-In-One z dużym, 27" wyświetlaczem z opcjonalną 10-pounktową technologią dotykową. Ponadto można modyfikować i zmieniać większości podzespołów stacji.

 • HP Z230

  HP Z230 stworzono z myślą o intensywnej pracy - posiada procesor nowej generacji i zaawansowane technologie graficzne. Model stacji dostępny jest w dwóch obudowach: Miniwieży (TWR) oraz Small Form Factor (SFF).

 • HP Z440

  Teraz jeszcze więcej mocy z najnowszymi stacjami roboczymi HP Z440. Nowa obudowa ze zintegrowaną rączką do przenoszenia, wydajność do 8 oddzielnych rdzeni procesorów oraz do 128 GB pamięci RAM.

 • HP Z640

  Nowa definicja wszechstronności i elastyczności. Zwiększ swoje możliwości ze stacją roboczą HP Z640 zapewniającą wysoką wydajność do 36 rdzeni w konfiguracji z dwoma procesorami Intel, bardzo cichą pracą i bez narzędziowym dostępem do wnętrza kompaktowej obudowy.

 • HP Z840

  Stacja robocza HP Z840 stworzona do zaawansowanych zastosowań obliczeniowych i wizualizacji, zapewnia niewiarygodną wydajność w obudowie umożliwiającej wszechstronną rozbudowę, obsługa w przyszłości do 2TB pamięci RAM.
   

 • Mobilne stacje robocze HP:

  HP zapewnia najlepsze połączenie wysokiej wydajności przetwarzania oraz specjalistycznych, certyfikowanych rozwiązań graficznych, a także solidną obudowę przystosowaną do wymagań biznesowych.

  Mobilna stacja robocza HP ZBook 15 G2

  Stacja robocza HP ZBook 15, zapewnia wydajność w pracy, Wykorzystując potężną moc obliczeniową i graficzną, wyraźne kolory, łatwą skalowalność wymaganą do realizacji zadań i współpracy w projektach wymagających kreatywności.

  Mobilna stacja robocza HP ZBook 17 G2

  Mobilność dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Kreatywność bez ograniczeń. Nowa stacja robocza HP ZBook 17 pozwoli Ci wykorzystać potężną moc obliczeniową i graficzną, wyraźne kolory przez cały czas pracy, łatwą skalowalność oraz szybką łączność do realizacji zadań i współpracy w projektach wymagających kreatywności.

  Moblilna stacja robocza HP ZBook 14 & ZBook 15u Ultrabooks

  Wysoka wydajność z najcieńszymi i najlżejszymi Mobilnymi stacjami roboczymi HP ZBook 14 i ZBook 15u.

 • Karty graficzne HP Quadro:

  Karty graficzne HP Quadro to profesjonalne, wielomonitorowe karty do pracy w zaawansowanych aplikacjach 2D i 3D, stosowane w Stacjach Roboczych HP.

  HP NVIDIA Quadro K620

  Świetna wydajność w wiodących profesjonalnych aplikacjach, 2 GB wbudowanej pamięci i niskoprofilowy format dla maksymalnej elastyczności zastosowań.

  HP NVIDIA Quadro K2200

  Niesamowita wydajność w wielu profesjonalnych aplikacjach, znaczna (4 GB) pojemność wbudowanej pamięci do pracy z dużymi modelami oraz obsługa wielu monitorów dla zwiększonej produktywności.

  HP NVIDIA Quadro K4200

  Superdoładowana wydajność dedykowana pracy z użyciem wymagających graficznie aplikacji, 4 GB wbudowanej pamięci, obsługa wielu monitorów i trybu stereo w konfiguracji z jedną kartą.

  HP NVIDIA Quadro K5200

  Ekstremalna wydajność aby sprostać wysokim obciążeniom, 8GB wbudowanej pamięci, zaawansowane możliwości obsługi czterech wyświetlaczy dla wielkoskalowej wizualizacji i obsługa wysokowydajnych wejść/wyjść wideo.

icon
produkty

» Plotery drukujące HP DesignJet

» Stacje robocze HP

» Komputery HP

» Monitory

» Drukarki

» Drukarki 3D

» Notebooki

» Drukarki 3D UP!

» Kontrolery 3D

» Serwery

» Skanery 3D

» Składarka dokumentów

» WACOM - tablety graficzne

» Skanery wielkoformatowe

Mobilna wersja serwisu