Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Hardware « Produkty « WACOM - tablety graficzne « Cintiq Companion
icon
Hardware
2015-03-31 11:24

Tablety graficzne, przenośne Cintiq Companion

Specyfikacja Cintiq Companion Win8

Niech cały świat będzie Twoją pracownią — dzięki nowemu, przenośnemu tabletowi Cintiq Companion
Nadeszła nowa era: profesjonalnej kreatywności połączonej z nieograniczoną mobilnością! Prawdziwie przenośny tablet Cintiq zapewnia naturalną radość tworzenia bezpośrednio na ekranie za sprawą profesjonalnego pióra Wacom i funkcji gestów wielodotykowych w połączeniu ze swobodą oferowaną przez tablet z systemem operacyjnym Windows 8.


Możliwość pracy w dowolnym miejscu

Można teraz wybrać optymalne środowisko do wykonywanego zadania i pracować w dowolnym miejscu, ciesząc się pełną mocą i funkcjonalnością nieodłącznego, profesjonalnego kompana w procesie tworzenia. Tablet Cintiq Companion może pełnić funkcję zarówno komputera, jak i ekranu do pracy twórczej, jest więc wyposażony we wszystkie narzędzia niezbędne profesjonalnym artystom, dostosowane do ich stylu życia i pracy.


Mobilna moc ekranów Cintiq

Wyjdź z pracowni i puść wodze kreatywności, gdzie tylko zamarzysz, bez żadnych kompromisów. Tablet Cintiq Companion oferuje wszystko, czego można wymagać od profesjonalnego ekranu do pracy twórczej Cintiq marki Wacom. Pióro Pro Pen marki Wacom zachowuje się podobnie do tradycyjnych pędzli lub flamastrów, oferując jednocześnie funkcje sterowania wielodotykowego pozwalające uzyskać intuicyjne, naturalne środowisko tworzenia.


Zoptymalizowany do pracy zgodnie z upodobaniami użytkownika

Szybsza i łatwiejsza praca dzięki personalizowanym funkcjom tabletu Cintiq Companion
z możliwością dostosowania do ulubionych aplikacji do pracy twórczej oferowanych między
innymi przez Adobe®, Autodesk®, Corel™, a także wszelkich innych aplikacji dostępnych na rynku.


Ciągła łączność

Można teraz cieszyć się swobodą tworzenia w dowolnie wybranym miejscu bez rezygnacji z możliwości kontaktu z innymi. Tablet Cintiq Companion jest wyposażony we wszystkie funkcje typowe dla tabletu. Zapewnia nieskrępowany dostęp do poczty elektronicznej i mediów społecznościowych, umożliwiając udostępnianie swoich dzieł i współpracę z innymi niezależnie
od lokalizacji.


Masz wybór: profesjonalna kreatywność oraz mobilność
Tablet Cintiq Companion jest dostępny w wersji z dyskiem SSD o pojemności 256 GB lub 512 GB. Oba modele są wyposażone w procesor Intel® Core™ i7 trzeciej generacji, kartę graficzną Intel HD Graphics 4000, dyski SSD (Solid State Drive) oraz kartę pamięci DDR o pojemności 8 GB, zapewniające moc poszukiwaną przez większość kreatywnych profesjonalistów.

 

icon
produkty

» Plotery drukujące HP DesignJet

» Stacje robocze HP

» Komputery HP

» Monitory

» Drukarki

» Drukarki 3D

» Notebooki

» Drukarki 3D UP!

» Kontrolery 3D

» Serwery

» Skanery 3D

» Składarka dokumentów

» WACOM - tablety graficzne

» Skanery wielkoformatowe

Mobilna wersja serwisu