Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Hardware « Produkty « Plotery drukujące HP DesignJet « HP Designjet T2500 eMFP
icon
Hardware
2015-04-14 13:23

HP Designjet T2500 eMFP

Galeria Foto/Wideo
HP T2500 eMFP HP T2500 eMFP
Galeria Foto/Wideo

Funkcje

Urządzenie wielofunkcyjne HP Designjet T2500 36", to większa wydajność pracy.  Łatwe i niezawodne skanowanie, kopiowanie i drukowanie z poziomu urządzeń przenośnych.

Innowacyjny komfort obsługi:

 • Eliminacja nieporządku z wydrukami – płaskie, posortowane wydruki dzięki zintegrowanemu odbiornikowi z tacą układającą.
 • Pełna kontrola: monitorowanie rolek nośników, wyświetlanie stanu drukarki na ekranie dotykowym i śledzenie zadań podczas drukowania.
 • Ładowanie rolek papieru bez wysiłku, nawet bez wstawania z krzesła, z ładowaniem rolki od przodu i automatycznym wyrównywaniem rolki.
 • Kompaktowe, zintegrowane urządzenie 914 mm (36") z funkcjami A0 umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie oraz zapewnia oszczędność miejsca.
 • Szybsza praca — łatwe skanowanie i wysyłanie szkiców oraz rysunków z odręcznymi komentarzami pocztą elektroniczną bezpośrednio do partnerów.*1
 • Natychmiastowe udostępnianie i zarządzanie treściami — skanowanie do folderu sieciowego, na konto FTP, nośnik USB lub bezpośrednio do chmury.
 • Dłuższa praca bez przestojów: drukowanie wielu zadań na nośnikach różnych rodzajów i formatów z użyciem dwóch rolek i inteligentnego przełączania między rolkami.
 • Wydruki A1 w 21 sekund. Oryginalne atramenty HP zapewniają głęboką czerń i naturalne i neutralne odcienie szarości.

Drukuj z niemal każdego miejsca:

 • Drukuj niemal z dowolnego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Apple® lub Android™ *1.
 • Dostęp i drukowanie projektów z chmury spoza biura przy użyciu aplikacji HP Designjet ePrint & Share *1.
 • Automatyczny zapis pracy użytkownika w chmurze podczas drukowania i skanowania za pomocą aplikacji HP Designjet ePrint & Share *1.
 • Drukowanie i skanowanie*2 bez sterowników z wykorzystaniem napędu USB i wysyłanie projektów do e-urządzenia wielofunkcyjnego T2500 bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej *1.

*1 Wymaga konta w HP Designjet ePrint & Share, połączenia drukarki z Internetem i możliwości podłączenia urządzenia z dostępem do Internetu. Do korzystania z aplikacji mobilnej HP Designjet ePrint & Share wymagane jest kompatybilne urządzenie z systemem Apple® iOS lub Android™ oraz połączenie z Internetem. Mogą zostać naliczone opłaty za przesył danych lub nawiązanie połączenia. Prędkości drukowania mogą być różne. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/eprintandshare

*2 Skanowanie plików PDF jest dostępne tylko za pomocą e-urządzenia wielofunkcyjnego HP Designjet T2500 PostScript.

icon
produkty

» Plotery drukujące HP DesignJet

» Stacje robocze HP

» Komputery HP

» Monitory

» Drukarki

» Drukarki 3D

» Notebooki

» Drukarki 3D UP!

» Kontrolery 3D

» Serwery

» Skanery 3D

» Składarka dokumentów

» WACOM - tablety graficzne

» Skanery wielkoformatowe

Mobilna wersja serwisu