Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Hardware « Produkty « Drukarki 3D « Drukarka 3D TIERTIME Inspire D255
icon
Hardware
2013-03-04 10:25

Drukarka 3D TIERTIME Inspire D255

Cena: TEL. 801 081 101
Drukarka 3D TIERTIME Inspire D255

Drukarka Inspire D255 łączy w sobie funkcjonalność drukarki biurowej oraz możliwości przemysłowych systemów drukujących. Jego wymiary to : 255mm x 255mm x 310mm. Zastosowanie komponentów najwyższej jakości gwarantuje niezawodność i dokładność wydruku do 0,2mm. Czynności serwisowe ograniczone są do minimum, dzięki czemu można nieprzerwanie drukować nawet przez miesiąc.

Drukarka Inspire D255 nie posiada zużywających się eksploatacyjnych części. Zarówno stół roboczy jak i końcówki drukujące są wielokrotnego użytku. Wystarczy jedynie zmieniać materiał i drukować.Urządzenie pozwala na wznowienie drukowania po utracie zasilania. Proces drukowania można obserwować na ekranie monitora dzięki kamerze umieszczonej w komorze roboczej.

Oprogramowanie dostarczone wraz z drukarką pozwala na zmianę parametrów drukowania, umożliwia implementację nowych materiałów termoplastycznych, a także obróbkę i naprawę plików STL. Model Inspire D255 umożliwia drukowanie modeli z warstwą 0,15mm , co w istotny sposób wpływa na jakość ich powierzchni.

 

icon
produkty

» Plotery drukujące HP DesignJet

» Stacje robocze HP

» Komputery HP

» Monitory

» Drukarki

» Drukarki 3D

» Notebooki

» Drukarki 3D UP!

» Kontrolery 3D

» Serwery

» Skanery 3D

» Składarka dokumentów

» WACOM - tablety graficzne

» Skanery wielkoformatowe

Mobilna wersja serwisu