Autodesk Platinum Partner
PROCAD « E-geoportal « Produkty « E-geoportal
GIS
GIS

E-geoportal

PROCADmap to system informacji przestrzennej (SIP) przeznaczony dla urzędów, gmin oraz miast. Celem systemu jest zarządzanie danymi przestrzennymi oraz wspomaganie procesów decyzyjnych jednostek administracji samorządowych. System zwiększa wydajność pracy w zakresie ewidencjonowania danych, planowania i zarządzania przestrzenią.

 • e-geoportal MPZP

  e-geoportal MPZP to aplikacja umożliwiająca w prosty i intuicyjny sposób, dostęp do informacji o planach zagospodarowania w formie uchwał i rysunków na mapie.

 • e-geoportal Punkty Adresowe

  E-geoportal Punkty Adresowe to nowoczesny system informatyczny do prowadzenia ewidencji miejscowości, ulic i punktów adresowych przeznaczony dla gmin oraz urzędów.

   

 • e-geoportal Mapa Turystyczna

  E-geoportal Mapa turystyczna to nowoczesny system informatyczny przeznaczony do publikacji map turystycznych miast i wsi. System umożliwia internautom odnalezienie ulic, punktów usługowych (np.: banki, urzędy), czy szlaków turystycznych. Nowoczesne rozwiązanie informatyczne zapewnia możliwość samodzielnego administrowania punktami przy użyciu przeglądarki internetowej.

Mobilna wersja serwisu