Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Architektura
Budownictwo
Budownictwo

Architektura

W tej sekcji znajdziecie Państwo informacje o oprogramowaniu dedykowanym branży architektonicznej.

 • Autodesk Building Design Suite 2015

  Zestaw programów, który wspiera przepływ danych zarówno oparty na BIM jak i standardach CAD, pomaga w projektowaniu koncepcyjnym, analizach, wizualizacji oraz przygotowaniu dokładnej i spójnej dokumentacji przy konstruowaniu budynków.

 • Autodesk Revit Architecture 2015

  Oprogramowanie Autodesk® Revit®* służy do modelowania informacji o budynku (BIM) i umożliwia profesjonalistom z branży projektowej i budowlanej realizację wszystkich etapów — od koncepcji do budowy — w skoordynowanym i spójnym środowisku opartym na modelu. Autodesk Revit to jedna aplikacja, która zawiera funkcje projektowania architektonicznego, MEP, inzynierii budowlanej i tworzenia konstrukcji.

 • Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 2015

  Najnowsza odsłona pakietu do tworzenia modeli 3D w nowoczesnej technologii BIM i produkowania szczegółowej dokumentacji technicznej 2D. Za owocność tej współpracy odpowiadają AutoCAD® LT oraz Revit® LT. Ich możliwości wzmacnia dodatkowo współpraca z usługą Autodesk 360. Przekonaj się sam jak wygląda bestseller Autodesk® na rynku europejskim.

 • Autodesk Revit LT 2015

  Intuicyjne narzędzie do modelowania informacji o budynku (BIM) w 3D. Młodszy brat aplikacji Revit, który dzięki znacznie niższej cenie i niewiele mniejszym możliwościom może stanowić atrakcyjną propozycję. Szczególnie dla inżynierów zaczynających przygodę z projektowaniem, także zainteresowanych wejściem w najnowsze technologie CAD od pierwszej chwili.

 • PROCAD® Tools4Revit 2016 Suite

  Szybkie zarządzanie i rozbudowa modelu BIM, podnoszenie poziomu szczegółowości i rozwoju (LOD), import arkuszy kalkulacyjnych z Excel do Revit, zautomatyzowane tworzenie zestawień graficznych, błyskawiczne otworowanie ścian, wymiarowanie kilkoma ciągami na raz, renumeracja osi, tworzenie więźby dachowej.

 • PROCAD® Tools4Revit 2015 Suite

  PROCAD® Tools4Revit to zestaw aplikacji wspomagających pracę na platformach Autodesk Revit Architecture, Structure i MEP. Wersja 2014 przychodzi w Suitach - każdy specjalnie dobrany do potrzeb użykownika. Sprawdź i przekonaj się, który pakiet najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

 • PROCAD® ReviTEKA

  Nowa wersja aplikacji PROCAD ReviTEKA to zbiór zawierający rodziny elementów do wykorzystania w Autodesk Revit 2014. Obiekty i modele zgodne z PN.

 • Autodesk Revit Architecture 2016

  Oprogramowanie Autodesk® Revit® służy do modelowania informacji o budynku (BIM) i umożliwia profesjonalistom z branży projektowej i budowlanej realizację wszystkich etapów — od koncepcji do budowy — w skoordynowanym i spójnym środowisku opartym na modelu 3D.

 • Zestaw REVIT LT PLUS 2015

  Teraz pakiety PLUS dostępne również w wersji dla Revita LT ! W ramach tej oferty w cenie programu otrzymasz kilka dodatkowych elementów znacznie podnoszących wartość, a także funkcjonalność Twojego sytemu! Poznaj nowy pakiet PLUS!

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu