Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Aplikacje PROCAD « PROCAD® Plan Miejscowy
icon
Budownictwo
2010-05-20 13:55

PROCAD® Plan Miejscowy

Opis programu

Program PROCAD® Plan Miejscowy to przeznaczony jest do tworzenia i eksploracji planów zagospodarowania przestrzennego. Jest on zgodny w części oznaczeń z Rozporządzeniem Ministra infrastruktury w sprawie wymaganego zakresu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz normy PN-B-01027. Posiada przy tym wiele unikalnych funkcji czyniących tworzenie planów miejscowych szybkim i wydajnym.

Program PROCAD® Plany Miejscowe umożliwia precyzyjne oznakowanie i liczenie jednostek planistycznych bez troski o porządek i kolejną numerację. Dzięki zautomatyzowanemu procesowi tworzenia kolejnych jednostek projektanci mogą więcej czasu poświęcić na koncepcję urbanistyczną, rozpatrywanie wniosków czy szczegółowe zapisy. Wszystkie dostępne funkcje są zrozumiałe i intuicyjne dla urbanistów, architektów i planistów, pracujących w środowisku MPZP.

PROCAD Plan Miejscowy to aplikacja działającą w środowisku AutoCAD umożliwiającą budowanie planów zagospodarowania przestrzennego takich jak plany miejscowe czy też projekty zagospodarowania działki lub terenu. Intuicyjny i przyjazny interfejs graficzny znacznie ułatwia pracę z programem.


Instalacja:
PROCAD Plan Miejscowy przeznaczony jest dla AutoCAD, może być także instalowany na programach branżowych zawierających AutoCAD (np. AutoCAD Architecture).

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu