Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Edycja rastrów « Raster PRO/LTX 15 + SuperEdit 3.2 PRO/LTX
icon
Budownictwo
2010-07-29 12:51

CADRaster PRO/LTX 15 + SuperEdit 3.2 PRO/LTX

CADRaster 15

CADRaster dostarcza narzędzi do efektywnego przetwarzania skanowanych rysunków, planów i map w AutoCADzie i jego aplikacjach. CADRaster wyświetla rysunki skanowane (monochromatyczne, kolorowe lub w odcieniach szarości) razem z wektorowym rysunkiem AutoCADa.

CADRaster PRO/LTX jest jedyną nakładką rastrową obsługującą szeroki zakres wersji AutoCADa. Dla każdej z wymienionych powyżej wersji AutoCADa, użytkownik może wybrać jedną z wersji CADRastra LTX lub PRO, w zależności od potrzeb obsługi rysunku. Formaty rysunków i dokumentów złożonych, wszystkie funkcje edycji hybrydowej są identyczne dla obu wersji CADRastra na wszystkich platformach AutoCADa. Oznacza to, że dokumenty hybrydowe oraz pełna edycja mogą być dowolnie przenoszone pomiędzy różnymi instalacjami AutoCAD/CADRaster.

SuperEdit jest samodzielnym edytorem rastrowo-wektorowym. Posiada on takie same możliwości edycji rastra jak CADRaster i może być używany przez klientów, którzy nie stosują AutoCADa. Dodatkowo SuperEdit udostępnia narzędzia do tworzenia rysunków wektorowych.

Teraz na rynku polskim CADRaster jest sprzedawany w pakiecie wraz z oprogramowaniem SuperEdit za cenę jednej licencji!. Pakiet oznacza zakup jednego stanowiska z jednym kluczem sprzętowym USB. Użytkownik może dokonać wyboru którego programu chce używać.

Zastosowania CADRastra:

* eliminowanie zniekształceń materiału źródłowego oraz wszelkich błędów powstałych podczas procesu skanowania
* wspomaganie wektoryzacji podkładu rastrowego
* realizacja nowego projektu wektorowego na podkładzie rastrowym (np. projektowanie podłączeń wodno-kanalizacyjnych na tle skanowanej mapy działki)
* aktualizacja treści rysunku skanowanego za pomocą narzędzi wektorowych (np. korygowanie rozmieszczenia ścianek działowych na planie piętra po remoncie budynku)

Zgodność z programem: AutoCAD LT 2015 lub starszymi, Autocad 2015 lub starszymi

 

 

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu