Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Biblioteki CAD « PROCAD® Biblioteka Elementów Układów Torowych
icon
Budownictwo
2009-01-16 10:01

PROCAD® Biblioteka Elementów Układów Torowych

Opis biblioteki Symboli Układów Torowych

Obszerna biblioteka bloków dwg przeznaczona dla projektantów układów torowych na sieci PKP PLK. Obejmuje elementy najczęściej spotykane na polskich torach, zarówno te obecnie produkowane, jak i te sprzed lat. W jednej publikacji oddajemy do Państwa dyspozycji ponad dwieście rysunków :

  • elementów konstrukcji nawierzchni torowej (osobno i w kompletnych przytwierdzeniach),
  • betonowych elementów odwodnieniowych,
  • elementów konstrukcji peronów,
  • elementów konstrukcji przejazdów kolejowo-drogowych
  • oraz najczęściej spotykanych rozjazdów kolejowych.


Korzystanie z biblioteki pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na wertowanie literatury w poszukiwaniu szczegółowych wymiarów elementów, oraz przyspieszy wykonywanie rysunków konstrukcyjnych. Przy rosnących cenach godziny pracy projektanta koszt zakupu zwróci się błyskawicznie!


Instalacja programu:

Biblioteka wraz z programem PROCAD Archispace Assistant pozwala używać rysunków z programami AutoCAD i AutoCAD LT  (lub innymi programami opartymi o AutoCADa), zainstalowanymi w systemie Windows 2000 lub nowszym.

Instalator programu uruchamia się automatycznie po włożeniu płyty CD do napędu. Jeżeli w ustawieniach systemu Windows wyłączone jest autouruchamianie płyt CE, należy samodzielnie otworzyć folder płyty \ARCHISPACE i uruchomić znajdujący się w nim plik setup.exe.

PROCAD Biblioteka Elementów Układów Torowych /Archispace Assistant/ przeznaczona jest dla programów AutoCAD, AutoCAD 64bit, AutoCAD LT, AutoCAD LT 64bit dla systemów Windows XP, Vista, 7 i 8
Obsługiwane wersje programu AutoCAD/AutoCAD LT: 2000-2014.

 

Zachęcamy także do korzystania z BEZPŁATNEGO, NAJWIĘKSZEGO W POLSCE zbioru modeli CAD, detali architektonicznych, wzorów ułożeń, itp. na portalu ARCHISPACE.PL
 

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu