Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Aplikacje PROCAD « PROCAD® Tools4Revit 2016 Suite
icon
Budownictwo
2015-06-25 15:31

PROCAD® Tools4Revit 2016 Suite

Opis ogólny

PROCAD Tools4Revit® Suite jest zestawem narzędzi współpracujących ściśle z platformą Autodesk Revit. Kontrola i przetwarzanie informacji oraz szybkie zmiany w modelu i dokumentacji to cel każdego odpowiedzialnego za projekt inżyniera i menadżera. Przedstawiamy pakiet unikalnych narzędzi, który pomoże w osiągnięciu tego celu.

Pracując z PROCAD Tools4Revit® Suite można modelować lekkie konstrukcje szkieletowe dachów, ścian i ze stali i drewna, uszczegóławiać model BIM łącznikami konstrukcyjnymi, systemami podwieszeń instalacji, akcesoriami wyposażenia wnętrz, szybko wykrywać kolizje przegród budowlanych i instalacji aby przewidzieć na ich trasie otworowanie, zarządzać bibliotekami komponentów oraz tworzyć rysunki warsztatowe wykonanych modeli począwszy od prefabrykatów betonowych i stalowych , a na konstrukcjach ścian szkieletowych skończywszy. PROCAD Tools4Revit® Suite zawiera również szereg narzędzi do współpracy z plikami EXCEL, pozwalających na szybki eksport danych do arkuszy kalkulacyjnych oraz import arkuszy kalkulacyjnych z powrotem do Revita.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi narzędzi dokumentacyjnych można tworzyć dynamiczne zestawienia stolarki i innych komponentów oraz błyskawicznie wymiarować ściany kilkoma ciągami na raz. Automatyczna renumeracja osi, zapisywanie kierunku otwierania drzwi, obliczanie współczynnika przenikalności cieplnej U z biblioteką materiałów według normy ISO 10456_2009(E), automatyczne obliczanie powierzchni szklenia okien i drzwi przypisane do pomieszczeń to niektóre z możliwości jakie otworzą przed Użytkownikiem nasze aplikacje.

Aby sprostać różnorodnym oczekiwaniom Projektantów aplikacje zostały podzielone na trzy osobne zestawy nazywane Suitami. Każdy z nich to pełnowartościowy pakiet narzędzi przygotowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dopasowany do ich potrzeb zarówno projektowych jak i finansowych. Sprawdź co kryje w sobie PROCAD Tools4Revit® Suite.

  • Pakiet STANDARD to narzędzia przyspieszające tworzenie dokumentacji.
  • Pakiet PREMIUM to dotychczasowy zestaw aplikacji znany już na rynku. Wspomaga tworzenie dokumentacji, zawiera narzędzia do zaawansowanego modelowania. Za jego pomocą stworzysz również więźbę dachową!
  • Pakiet ULTIMATE zawiera w sobie oba poprzednie pakiety oraz zestaw potężnych Aplikacji Komplementarnych, które użytkownik może dobrać do własnych potrzeb.
icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu