Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Architektura « Autodesk Revit Architecture 2015
icon
Budownictwo
2014-06-02 01:51

Autodesk Revit Architecture 2015

BIM dla Architektów!

Stworzenie koncepcji architektonicznej to dopiero początek długiej i żmudnej pracy, której zwieńczeniem jest spójna dokumentacja, łatwa do odczytania i zastosowania w fazie wykonawczej.
Autodesk® Revit® Architecture 2015 to idealne narzędzie dla tych, którzy chcą pracować w jednym programie od pierwszej koncepcji do zaawansowanej i rozbudowanej dokumentacji. Dzięki platformie Autodesk® Revit® możesz mieć stały wpływ na swój projekt i możliwość wprowadzania do niego zmian widocznych jednocześnie w rzutach, przekrojach, widokach aksonometrycznych i różnego rodzaju zestawieniach.

Autodesk® Revit® Architecture zyskał uznanie na świecie i wsród użytkowników w Polsce przede wszystkim dzięki szerokiemu spektrum zastosowań oraz stabilnym i efektywnym sposobie pracy. Na sukces Autodesk® Revit® Architecture wpłynął niewątpliwie zestaw narzędzi takich jak:

  • Łatwość budowy modelu
  • Wizualizacja projektu
  • Parametryczne komponenty
  • Sprawdzanie kolizji
  • Przedmiar materiałów
  • Obsługa DWG, DWF, DXF i DGN


Autodesk® Revit® Architecture został wyposażony w zestawy takich chociażby narzędzi jak budowa ścian, stropów, dachów, ścian kurtynowych, szybkie zakładanie ramp i schodów, modelowanie terenu i tworzenie zaawansowanych form geometrycznych pomocnych przy analizie brył i funkcji budynku.

Autodesk® producent programu Revit® Architecture, czuwając nad ciągłym rozwojem i ulepszaniem oprogramowania wprowadził w wersji 2015 szereg zmian dających w silniku programu i narzędziach.

 

 

 

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu