Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Architektura « Autodesk Revit LT 2015
icon
Budownictwo
2014-04-23 21:43

Autodesk Revit LT 2015

BIM dla każdego!

BIM to nie odległa przyszłość a rzeczywistość. Dobra informacja jest zawsze w cenie, a platforma Revit jest bazą informacji, dzięki którym Twój projekt będzie dokładniejszy, łatwiejszy w analizie i czytelny dla wszystkich zaangażowanych w proces budowlany. Projektant, Inwestor, Koordynator, Inżynier budowlany i inni, skorzystają z Revit LT od fazy koncepcyjnej począwszy, przez projektową a na wykonawczej skończywszy.
Autodesk® Revit LT™ to narzędzie, które w intuicyjny sposób wprowadza w świat Modelowania Informacji o Budynku (BIM) i pozwoli rozpocząć nowy okres w dziedzinie projektowania.


 


Trójwymiarowy model tworzony w Revit LT gromadzi w sobie wszelkie potrzebne informacje do stworzenia projektu i dokumentacji technicznej.


 


Nawet początkujący użytkownik łatwo zapanuje nad rozmieszczeniem osi, poziomów, elementów budowlanych oraz ich konstrukcją. Dzięki możliwości wariantowania można przeprowadzić proste prezentacje projektu dopasowane do potrzeb Klienta, a możliwość symulacji poszczególnych etapów budowy pozwoli przeanalizować ten proces pod kątem rozłożenia go w czasie.
Bogata możliwość tworzenia zestawień i przedmiarów materiałowych sprawia, że Projektant jest w stanie uwzględnić ekonomiczny wątek projektowania i dobrać najlepszą opcję do dalszego rozwoju.

 

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu