Autodesk Platinum Partner
PROCAD « Budownictwo « Produkty « Aplikacje PROCAD « PROCAD® Tools4Revit 2015
icon
Budownictwo
2013-06-07 10:49

PROCAD® Tools4Revit 2015 Suite

Witaj PROCAD Tools4Revit Suite!

Niezależenie czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem czy dopiero zaczynasz pracę z Revitem® spotykasz się w praktyce projektowej z sytuacjami, gdy często powtarzalne czynności kradną czas. Automatyczne zakładanie wielu podobnych Arkuszy do wydruku, wstawianie zawartości z tabel Excel bezpośrednio do Revita®, szybka zmiana nazw pomieszczeń, automatyczne ustalenie kierunku otwierania drzwi, dokładne przycinanie belek, tworzenie więźby dachowej czy ścian szkieletowych to tylko kilka zadań, przy których z PROCAD® Tools4Revit Suite zyskasz cenne chwile.Obecna edycja PROCAD® Tools4Revit to trzy niezależne pakiety, przygotowane do różnych zadań projektowych i dostosowane cenowo do wymagań Klienta.

  • Pakiet STANDARD to narzędzia przyspieszające tworzenie dokumentacji.
  • Pakiet PREMIUM to dotychczasowy zestaw aplikacji znany już na rynku. Wspomaga tworzenie dokumentacji, zawiera narzędzia do zaawansowanego modelowania. Za jego pomocą stworzysz również więźbę dachową!
  • Pakiet ULTIMATE zawiera w sobie oba poprzednie pakiety oraz 2 potężne, dodatkowe aplikacje do tworzenia wiązarów dachowych i ścian w drewnianej konstrukcji szkieletowej.

PRZYSPIESZ PROJEKTOWANIE

POZNAJ BOGATĄ ZAWARTOŚĆ PAKIETU TOOLS4REVIT!

  
 

 

 

icon
produkty

» Architektura

» Konstrukcje

» Inżynieria lądowa i infrastruktura

» Projektowanie procesów technologicznych

» Instalacje Inżynierskie

» Edycja rastrów

» Aplikacje PROCAD

» Biblioteki PROCAD

» Pozostałe

Mobilna wersja serwisu